Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az, amit érdemes elkezdenem...

Mi az, amit érdemes elkezdenem tanulni kezdőként?

Figyelt kérdés

Programozás, fejlesztés, webfejlesztő, grafikus, support/helpdesk, stb..


A vírus miatt eleggé meginogtam munkámmal kapcsolatban. Elégedett vagyok jelenlegi helyemmel, de úgy érzem váltanom kell egy biztosabbra. Azt jósolja a cégünk, hogy a vírus előtti időszakra maga a repülőgépipar 2022 eleje, de akár 2023 eleje is lehet, mire visszaáll. Úgy gondolom a fent említett (stb..) területeken dolgozókra mindig szükség lesz. (Persze a jelenlegi munkám meg van. Még.) Ezért elmozdulnék ebbe az irányba. Mi az, amit érdemes elkezdeni tanulni? Nyitott vagyok mindenre, illetve ezek mindig is érdekeltek. Ami fontos, hogy elérhető legyen felnőttoktatásban.


Köszönöm a hasznos válaszokat!


2021. jan. 3. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem definiálni érdemes: mit szeretnél: weboldalt programozni, asztali alkalmazásokat írni, stb? Utána érdemes körbenézni.
2021. jan. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyitott vagyok mindenre tényleg. A jó ebben, hogy tetszik is és érdekel minden. Annó infó szakon voltam, készítettünk weboldalakat, programoztunk, adatbázisok, meg sok egyéb más. (Persze tudom, ez édeskevés még.) Elsődleges szempont nekem az, hogy jól kereső legyen az állás. Másik, ha beüt egy vírus, gazdasági válság vagy bármi más, ne érintse érzékenyen az abban a munkakörben dolgozókat.


Ha a szívemre teszem a kezem, akkor a szoftverfejlesztés, programozás, weboldalkészítés az, ami tényleg érdekel.


Természetesen nem azt várom, hogy ti utánakeressetek helyettem vagy hogy tudjátok, hogy nekem mi a jó. Kismillió oldalt olvastam már, videókat néztem, állásajánlatokat böngészek rengeteget, hogy tudjam hova tenni a pozíciókat, elvárásokat.


Kérdésem arra irányult, hogy ti mit tanulnátok most, esetleg mit dolgozol most, megéri-e kitanulni felnőttoktatásban. Csak hátha elsiklottam valami munkakör felett, amit amúgy érdemes kitanulni és nincs az általam említettek közt.

2021. jan. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!