Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes lenne-e? Elkezdenem...

Baszabi kérdése:

Érdemes lenne-e? Elkezdenem steamelni.

Figyelt kérdés
Sziasztok league of legend jàtèkosvagyok nagyon magas szinten voltam skill ben euw en az egyik legjobb vagyok csak ebben az èvben munka miat nem jàtszok nem tudom h valamifèle jövedelmet lehetne ebből szerezni. Eddig csak jàtszotam ès kèsz de az utòbi időben nezem a twich et ès meglepődtem h nagyon sok gyenge ès tudtatlan jàt3kos kapja a donatokat ès 2 ezeren nèzik az olyan mecseket ami flamelèsbøl àll amugyis kevès a mid laine stream ami tènlegjò gondolom h lenne sikerem plusz a bevètel is èrdekelne mog hogyan is müködik ez az eg3sz vilàg.

#Twich #midlaine
2016. okt. 19. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne érdemes.
2016. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sples válasza:

Kedves kérdező!


Mielőtt Streamelni kezdesz, vegyél a kezedbe egy nyelvtan könyvet, vagy pedig írj rendesen. Tudom sokáig tart de nem hiszem hogy nehéz.


Azok akiket te "gyengének" és "tudatlannak" nevezel, de mégis kapják az adományokat tudják hogyan kell lekötni a nézőket (Humorral, Tippekkel, Beszélgetéssel stb.). Ha azon a szinten vagy, hogy még írni sem tudsz akkor nem ajánlom.


Ezektől elszakadva nem ajánlom. Ha munka helyett kell akkor garantálom hogy éhen halsz. Munka mellett belefér, de ne azért csináld hogy pénzed legyen. Ha így csinálod, akkor unalmas és egyhangú lesz. Amennyiben szórakozásból ill. közösség építésből csinálnád ajánlom. Sok sikert és ajánlom a helyes írást!


Üdv - Sples

2016. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Helyesiràst megèrtem ok de èn ugy hiszem jòcskàn a legjobb lehetek lessz 2 hónapom ès rà hajtok a legjobb solo player
2016. okt. 20. 07:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarul sem tudsz, bele se merek gondolni hogy milyen az angolod.
2016. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek. Az, hogy milyen játékos vagy lópikulát nem számít. Ami számít, hogy hogyan tudod előadni magad, mennyire töltöd meg érdekes tartalommal a streamet. A kérdésed kiírásából, és az általános mentalitásodból ítélve te erre képtelen leszel.
2016. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!