Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A CCleaner az csak a fölöslege...

A CCleaner az csak a fölösleges dolgokat törli le a gépről?

Figyelt kérdés
vagy légyszi írja le nekem vki hogy mit csinál , mert nem csináltam még ezt és nem tudom h ez h is van !
2010. aug. 11. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, csak a folosleges dolgokat torli, amiknek mar semmi haszna.

ilyenek meg pl az uniblue programok is. registry booster, spy eraser, speed up my pc. ezek is arra valoak mint a ccleaner.

2010. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2010. aug. 11. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:

beállítás kérdése, hogy mit takarít le!

[link]

2010. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ha belépek a ccleanerbe akkor ott van a beállítások .. és van 1 fehér üres rész és annak az alján ott van hogy elemzés meg az is hogy CCleaner fottatása --- ha a futtatásra rá megyek azt írja ki hogy :Ez véglegesen törli a féjlokat a rendszerből.


Biztos, hogy folytatni akarja?


akkor itt most azokat törli amik ki vannak jelölve vagy mit ? most ezt nem értem annyira

2010. aug. 11. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
csak azokat a típusokat törli automatice, mellyeket előre engedélyeztél (bejelölés kipipálva) de törölheted egyesével is manuálisan
2010. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit törölni akar, az biztosan nem kell.
2010. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké köszi ... bár bejelölt flas player meg windows media playert is .. de akkor majd lesz vmi :)
2010. aug. 11. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Programot nem töröl, csak a bennük levő felesleges tartalmat (pl. .temp fájlok).
2010. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!