Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik azok a fölösleges dolgok...

Mik azok a fölösleges dolgok a windows-ban, amiket le lehet törölni, fölöslegesek?

Figyelt kérdés
40 gb-os a vinyóm, és hátha van olyan, ami fölöslegesen foglalja a helyet... Temp mappát folyamatosan ürítem!
2010. márc. 26. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés de mi vettünk egy 500 GB os külső usb-s vinyót és azóta nincs többé gondunk a beépített tároló kapacitásával.
2010. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább ne törölges vaktában.

Probáld ki a Ccleaner-t [link] (a Magyar nyelv is beállítható), sok felesleges, ideiglenes fájlt tud törölni.

2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a rendszervisszaállítási pontok létrehozását, és ürítsd a System volume informationt (minden meghajtón)

[link]

Az ideiglenes internetfile-kat is.

Ha van elég RAM-od, akkor a lapozófile méretet vedd le.

Én a Windows mappát jól ki szoktam üríteni, töltsd le az Unlocker-t, avval le tudsz törölni onnan jó pár dolgot, én le szoktam törölni a súgófile-kat, mert nem használom, nem sok, de azért valami, tömörítsd a fájlokat (jobb egérgomb/speciális/tartalom tömörítése helymegtakarítás végett, ez tömöríti, de nem teszi archivumokba, így meg tudod nyitni (esetleg egy kicsit tovább tart).

Illetve CCleaner program is sokat töröl.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2010. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!