Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopból kiszedett hdd-ről...

Laptopból kiszedett hdd-ről hogyan tudom leszedni az adatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Először is leszögezem, nem vagyok egy számítógép zseni. Összetört a laptopom, szédszedtem és sikerült kiszednem a hdd-t belőle. Ha minden igaz és nem sérült (külsérelmi nyomot nem látok rajta), akkor menthetők róla az adatok. Van itthon a családban másik laptop, amire át lehetne ideiglenesen menteni az adatokat. Ehhez szeretnék valamilyen megoldást találni, hogy hogyan lehet másik géphez hozzácsatlakoztatni (mint pl. egy pendrivét)? Ez hogyan oldható meg?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 10. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteszed bármely asztali gépbe és simán lemásolod az adatokat..
2020. okt. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha pendrive-ként szeretnéd, akkor kell egy külső ház, amibe beleteszed és USB-n keresztül működik.
2020. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs asztali gép amibe beletehetnéd, akkor egy USB-Sata átalakítóval rá lehet kötni a másik laptopra.
2020. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Asztali gépünk nincs.

Valami ilyen kell hozzá?

[link]


Vagy ilyen?

[link]

2020. okt. 10. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg neked az első is elég (de a második biztos jó)
2020. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jók persze a konverterek is, de egy SATA ház kb 3000 Ft.
2020. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó az első is? Mert ilyen kábeles konverteres cucc van 3000 ft körül is és 17 ezerért is.
2020. okt. 10. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen megfelel az ilyen egyszerű kábeles usb3 is 2,5" lemezekhez. (3,5" lemezhez nem jó). Jobban elfér a farzsebben.
2020. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!