Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyen lámák...

Tényleg vannak ilyen lámák akik egy google jelszót vagy email címre való belépési jelszót vagy más egyéb helyre szóló jelszót nem jegyez fel sehová?

Figyelt kérdés
Arra nem gondol az ilyen mi van ha újra kell telepíteni a telefont vagy a számítógépet?Jelszó emlékeztetőt se tud kérni mert még az email címére sem tud belépni.

2020. szept. 13. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Már itt is jelen vagy Bazsi?
2020. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1/


Miért kérded,te is analfabéta vagy az ilyen dolgokhoz? :)

2020. szept. 13. 14:29
 3/11 Dongaben ***** válasza:
A gyakran használt oldalak felhasználó nevére, és jelszavára általában emlékszik az ember. A többire egy sima txt fájl lehet a megoldás, amibe beírod ezeket, és elküldöd a saját email címedre. Így csak azt kell megjegyezni, és emailbe bárhonnan be lehet lépni. :)
2020. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha megadta a telefonszámát, akkor azzal plusz a biztonsági kérdéssel helyre tudja állítani a jelszót. A google pedig elég gyakran kéri higy frissítsük a telefonszámot, szóval...
2020. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dongaben ***** válasza:
Amúgy... Sok ilyen van! :)
2020. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4/


Nekem legtöbb ismerősöm megcsinálja a google fiókot vagy emailcímet a többire tojik aztán meg lehet új fiókokat csinálni meg hát nem tudja elolvasni az üzeneteket.Most én kezdtem nekik mentést csinálni ezekről a dolgokról ,meg most egy ismerősömnek nekem kellett kisilabizálni google jelszót.Nem értem tényleg,hogy lehetnek ennyire sügérek,hogy nem gondolnak arra,hogy ezek később is kellenek.

2020. szept. 13. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Hagyjátok rá, csak a szokásos kamu kérdező.
2020. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7/


Semmi kamu nincs a kérdésben

2020. szept. 13. 14:55
 9/11 Dongaben ***** válasza:
Nem kell bemutatni ezt az embertípust... A Google menti a jelszavakat, így minek jegyezze meg? Lustaság, és butaság egyben. És egyre több ilyen van, mert azt hiszik, hogy a számítógépük/rendszerük örök életű...:(
2020. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én bár le is írtam a jelszavaimat biztos, ami biztos, de az évek során egyszer sem kellett meg néznem, mert szerencsére mindet sikerült megjegyezni (pedig több jelszót is használok). Lehet, hogy ők is azt gondolják, hogy úgyis megjegyzem, csak aztán valahogy mégsem sikerül.
2020. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!