Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A (z) Generic Host Process...

A (z) Generic Host Process for Win32 Services hibát észlelt, ezért leáll. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már volt ilyen kérdés, de nem találtam megoldást, így kénytelen vagyok mégegyszer kiírni. Ma délután írta ki először. Azóta lefuttattam 3 vírusirtót. Talált is pár trójait meg malware cukiságot. Kitöröltem őket. Találtam neten egy futtatásos cuccot, azt is megcsináltam, semmi. ( [link] ) Ugyanúgy folytatja. Kiírja a hibajelentést, a hang a ezután eltűnik a játékokból, a mediaplayerből, meg úgy mindenhonnan, csak az msn hang működik, meg az ilyen windows hangok. Azt írja nem érhető el aktív keverőeszköz.. Már nem tudom mitévő legyek.. 2 hónapos a laptopom, nemnagyon örülnék neki, ha újra kéne telepíteni.. Kérlek szépen titeket, segítsetek nekem!
2010. aug. 4. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt anno.

Több formázás, újratelepítés nem segített; ezt csinálta asztali is, laptop is.

Nem eredeti XP SP2-őm volt, abból kaptam aztán újabbat, és megszűnt a gond.

2010. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!