Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gépet érdemes vennem?

Milyen gépet érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni magamnak egy számitógépet de efféle dolgok meghaladják a tudásom.

Amire használnám:

-Internetezés

-Youtubozás

-játszás: GTA játékok (esetleg a GTA San Andrea online verziója, sím city és hasonlók. Semmilyen extrém játék, mint a WoW és társaik.


Konkrét példákat szeretnék és nem pedig leírásokat, hogy miket kell tartalmazniuk, mert azokat nem értem (és igazán nem is akarom megérteni őket).


A keretem kb 230 ezer forint. De ebben minden képen bele kell, hogy férjen a gép, a monitor. Esetleg, ha marad akkor az egér és a billentyűzet.



2020. júl. 2. 18:59
 1/3 Kriss5 ***** válasza:
100%

Szia en összealitottam hat nem tudom mire elég mert legalabbb 4 gb videojartya kene szerintem bele es úvy mar 240 lenne 230 bol esélytelen kihozni egy játekra alkalmas gepet úgy hogy montor eger billentyűzeyt legyen benne szerintem mert ha 230 bol levonod a windos 10 35 ezer ft meg levonod a feltelepitést es a monitort nagyabol marad 160 ezer ft és abba hogy kerüljön video kartya ssd ram hdd hogy normalisan működjön 230 bol a gepet ki lehet hozno de mas nem jön ki belöle nem kioktatas en is most allok az elött hogy vegyek egy gepet mar eleg rég óta nezegetem ezeket en se vagyok tudos es én se tudom össze rakni de csomo mindenek utana néztem öthónap alatt meg kertem véleményeket és ezek alapjan ezt tudom mondani itt egy link nezd meg 2gb videokártya fért csak bele ha tetszik küld el nekik emailba ők atnézik hogy minden rendbe van e és dönsd el hogy kell e


Szia en összealitottam hat nem tudom mire elég mert legalabbb 4 gb videojartya kene szerintem bele es úvy mar 240 lenne 230 bol esélytelen kihozni egy játekra alkalmas gepet úgy hogy montor eger billentyűzeyt legyen benne szerintem mert ha 230 bol levonod a windos 10 35 ezer ft meg levonod a feltelepitést es a monitort nagyabol marad 160 ezer ft és abba hogy kerüljön video kartya ssd ram hdd hogy normalisan működjön 230 bol a gepet ki lehet hozno de mas nem jön ki belöle nem kioktatas en is most allok az elött hogy vegyek egy gepet mar eleg rég óta nezegetem ezeket en se vagyok tudos es én se tudom össze rakni de csomo mindenek utana néztem öthónap alatt meg kertem véleményeket és ezek alapjan ezt tudom mondani itt egy link nezd meg 2gb videokártya fért csak bele ha tetszik küld el nekik emailba ők atnézik hogy minden rendbe van e és dönsd el hogy kell e


[link]

2020. júl. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kriss5 ***** válasza:
Meg anyi hogy ha valami nagy számitógep guru elkezdene engem oltogatni nem vagyok informatikus s
2020. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kriss5 ***** válasza:
100%
Bocss valamert kétszer irta le
2020. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!