Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert nem sikerul DVD-re...

Miert nem sikerul DVD-re irnom a fotokat? /lent/

Figyelt kérdés

Ashampoo Burning Studioval irom.Cd-re sikerul megirni,de dvd-vel is probalkozom,hogy tobb kep ferjen ra.Eloszor kiirta,hogy kozepes fokozatu hibat talalt,a masodiknal a cd-t kidobta hamarabb,be sem fejezte az irast.

Erre a DVD-re irtam:Philips, DVD-R 4.7GB,120 perc,1-16x speed.A dvd lejatszom nem Divx-es,lezartam,amikor irtam a lemezt.

4 GB meretu volt amit ki akartam irni.

Koszi!


2010. júl. 13. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Na, most akkor CD-re írtad, vagy DVD-re? Egyáltalán DVD meghajtód van? Újraírható lemezzel próbálkozz, kevesebb lesz a selejt. Más írásakor is fennáll a hiba, vagy kimondottan csak képek írásánál? Adatlemezként írtad, vagy képlemezként? Próbáltad más programmal is írni? Előbb ezeket zongorázd végig. Ha más programmal és más típus írásánál is elrontja a lemezeket, akkor valószínűleg szerviz, mert nem tud a lézer helyesen fókuszálni. A CD-t még megírja, mert ahhoz jóval vastagabb nyaláb kell, de a DVD-nél már kijön a hiba.
2010. júl. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocs,osszekuszaltam a kerdest,de latom Te helyesen kibogoztad:)

A dvd irasakor van problemam.Kezdo vagyok.windows Vistam van.(laptop)Csak a kepek irasakor fordult ez elo. Ashampoo:Fajlok,mappak irasa,kepek dokumentumok:Uj cd,dvd..disc keszitese.Itt irtam ki.Venni fogok ujrairhato dvd-t es mas programmal is probalkozom.Koszi a segitsegedet!!

2010. júl. 14. 04:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerult!!Egy masik programot probaltam ki.Amikor irtam a dvd-t dolgozott a virusirtom,ez problema?

Nagyon szepen koszonom,hogy segitettel!!!!

2010. júl. 14. 05:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor nem tudtam kiirni dvd-re a fotokat akkor ment a virusirto.
2010. júl. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!