Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ignition 7 fut win.7-en is?

Ignition 7 fut win.7-en is?

Figyelt kérdés
Láttam youtben h egy gyerek win.7en játszik,na nekem nemmegy :SMEgcsináltam h kompatiblitás win98,aztis h rendszergazda futtatás,amugy: inditom fekete kép..aztán kilép ...elején nem raktam fel a directX 3-at xD mert nem is engedte..megoldás?(amugy win 7 64bit)
2010. júl. 13. 11:31
 1/6 Oberle Gábor ***** válasza:

Valószínűleg a 64 bittel van a gond, mert a játék 32 bites rendszeren fut. Valahol be lehet állítani, hogy 32 biten fusson a program vagy a rendszer (nem emlékszem pontosan), de ezért a játékért átállítani szerintem nem érdemes.

A videót megnézném, mert lehet, hogy csak egy win 7-es skinnel ellátott win xp-n játszik... Mi a videó elérhetősége?

2010. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2010. júl. 13. 20:40
 3/6 Oberle Gábor ***** válasza:
Azt honnan vetted, hogy windows 7-en játszik a videón? Sehol sem látszik ez, és nem is írják sehol, hogy ez windows 7-en lett felvéve... Idézlek: "...Láttam youtben h egy gyerek win.7en játszik,na nekem nemmegy..."
2010. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pl: onnan tudom h ODA VAN IRVA..és szerintem ha segitt akkor tuti h azon játszik!
2010. júl. 15. 21:08
 5/6 Oberle Gábor ***** válasza:
Megnéztem még 1x, a kommentekben írnak Win7-ről, de pont azt amit te is, hogy mért nem tudja futtatni Win7-en! Ott azt írják neki, azért, mert a monitora nem támogatja az alacsony felbontásokat, ami szerintem hülyeség, amit írtam korábban: valószínűleg az a gond, hogy 64 bites rendszeren akarod futtatni ezt az ősrégi játékot!...
2010. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom mert én vagyok a 94bence95 :D
2010. júl. 23. 12:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!