Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus laptopom van i5 4200h,...

Asus laptopom van i5 4200h, kisebb játékkal játszok de melegszik a laptop, hogyan lehetne biosban lejjebb venni az órajelet?

Figyelt kérdés

Ehhez a játékhoz 1.8ghz bőven elég lenne (nemvagyok pc zseni) gondolom akkor nem melegedne annyira

Meglehetne oldani? Most hirtelen alaplap típust nemismerem, annyit tudok szerintem támogatja



2019. júl. 23. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

tudod állítani biosban vagy windowson belül is


control panel > power options > edit plan settings > change advanced power settings > processsor power management > maximum proc state


ohh és lehet hogy asusnak is van saját szoftvere ami működik a gépeden

2019. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

csak spekulálok de szerintem akadozni fog a játékod

hatékonyabbnak tűnik a grafikai lehúzása és az fps korlátozása

2019. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Ha az asus meghajtók fel vannak rakva rendesen akkor ezt magától csinálja.

Figyeli a hőfokokat és ahhoz képest állítja be a teljesítményt.

A biosban nem lehet választani low, medium és tuning profilok között? Asusnak szokott lenni ilyenje, bár nem tudom laptopokon is vagy csak asztali gépeknél, egy pillantást megér megnézni.

2019. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!