Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen magyar nyelvű, könnyen...

Milyen magyar nyelvű, könnyen kezelhető, megbízható programot ajánlotok, amivel meg tudom védeni a gépet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

AVG és Ad-Aware van most a gépemen, és a CCleaner, és az Adwanced System Care.

De nem tudom, olyan fura. Ha sokat nézelődök, akkor előbb utóbb összeomlik a böngésző, az AVG állandóan felugrik, és nem tudok netezni. Végig kell futtatnom mindent, és újraindítani. Elég bosszantó,mikor dolgozom.

Van MSN-em is, és ha betölti a programot, akkor is felugrik az AVG.

Szóval szerintetek érdemes lenne ezeket másra cserélni, vagy ez normális?


A gépem egy MSi Vr220X pink.


Köszi, ha segítetek.


2010. jún. 7. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox a böngésződ? Nálam csak bugozik, használj helyette Chrome-t.
2010. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A Mozzilla szokott összeomlani, akkor se kép se hang, leáll. Van Chrome is, az viszont iszonyat lassú. Sokkal lassabb,mint a Mozzilla. Van Opera is, és az is ugyanazt csinálja, mint a Mozzilla.

Volt Explorer is, az meg sehogyse akart működni!

2010. jún. 7. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha eredeti a Windowsod és mellette van egy kis eszed (=nem akarsz nyerni, nem hiszed el egy weblapnak, hogy vírusos a géped, nem te vagy a kiválasztott, nem akarsz a barátaidról furalinken képeket nézegetni, stb), akkor a M$ Security Essentials bőven elég. Bizonyos esetekben még a hülyeségtől is megvéd(ene), de ha erősen le akarod küzdeni, akkor bármelyik vírusirtót le lehet.
2010. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, eredeti a windows rajta, Vistám van.

Nem szoktam ilyesmit nézegetni. :D

Kimondottan a munkámhoz kell, és egy, talán két fórumra szoktam belépni, meg MSN. Ennyi.

Köszönöm szépen a tippet! :-)

2010. jún. 7. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Kellene neked egy jó erős tűzfal is, mert a Windows tűzfal nem sokat ér. Commodo, ZoneAlarm, Outpost stb. ezeket nézd meg.
2010. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi nem indokolja, hogy a Firefox vagy különösen a Chrome ilyen lassú legyen. Ki kellene takarítani a gépedet. Töltsd le, telepítsd a Ccleanert [link]

és futtasd le naponta. Az összes ideiglenes internet fájlt (.temp) kitörli. A Mozilla Firefoxba pedig töltsd le a reklámblokkolót (Adblock Plus) és a NoScriptet. [link]

Ezek rengeteg felesleges akármit megfognak, az az ára, hogy naponta takarítasz a Ccleanerrel. De valamit valamiért. A Chrome-ot úgy állítsd be, hogy importálja a Firefox beállításait, könyvjelzőit és kezdőlapját. (Kezdőlap és kereső egyben: www.google.hu/firefox)

2010. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Van CCleaner, naponta takarítom, és a Firefox is így van beállítva. Mára szinte haldoklik, szóval megy a szerelőhöz. Iszonyat bosszantó!

Azért köszi!

2010. jún. 10. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet a gépeden.
2010. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na most durrant el az agyam! Tűzforró lett a stick, nem lehetett megfogni se. Semmit nem talált a virusirtó. Mérgemben rendszer-visszaállítás kikapcsolása, Csökkentett mód, meglett a tettes. A napokban rövid ideig használtam az IE8-at, onnan érkezett: Java Run Time. Nem telepitettem, valahonnan bejött. Letiltottam, azóta felgyorsult a netem. Egy ilyen nyavalyás kiegészítő is okozhat komoly bosszúságot.
2010. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!