Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi történt a géppel? Vírus?

Mi történt a géppel? Vírus?

Figyelt kérdés

Tegnap este kikapcsoltam a gepem, ma reggel elindítottam és haldoklik.

Legelőször be se engedett jelentkezni a felhasználóba, valami olyasmi indokkal, hogy memória megtelt vagy valami memóriával kapcsolatos biszbasz.

640×480-as a felbontás valamiért tehát az asztal kb. egy nyolcadát látom ami rohadt irritáló. Próbálom beállítani az optimális legnagyobbra de mikor alkalmaznám folyton visszaesik a kisebbre.

Programokat nem nyitja meg, chrome elindult es 5-10 percekre lefagy de természetesen abból se látok semmit mert olyan kicsi a felbontása.

Amit bírtam töröltem, C-n 30GB szabad a 195-ből, a D fullon van. Nem tudom mit írhatok még ami segíthet.

Mikor elindítom, bejelentkezik ilyen ablakok jelennek meg:

- A 0x00453260 címen található utasítás a 0x00000004 memóriaxímre hivatkozott. A memóriaterületén nem végezhető el a következő művelet: read

- *OCRA*

Failed to create file

'C:\Users\Anonymus\AppData\Local\Temp\ocrD76A.tmp\lib\ruby\gems\1.9.1\gems\windows-api-0.4.2\libwindowsapi.rb

-

EsetNod32-vel csináltam egy ellenőrzést, semmiféle vírust nem észlelt, tegnap lett frissítve az is.

Kikapcsolni, kijelentkezni nem tudok, újraindítani is csak manuálisan.

Néha elfeketedik a képernyő, semmire se reagál.


Előre is köszi a segítséget..

Reménykedem amúgy, hogy végre befuccsolt és rávehetem szüleimet egy új, erősebb szerkezetre.


Szerk.: végre a felbontás visszaállt a további problémák fentállnak, k****lassú



2017. aug. 27. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
űjratelepítés?
2017. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ú
2017. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bootolható pendrive-ról egy memória ellenőrzés, ha ez sikeres, akkor egy HDD ellenőrzés.


Nem kell egyből újratelepíteni :)

2017. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!