Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem észleli a gépem az...

Miért nem észleli a gépem az ip kamerát? részletesebb le írás lent

Figyelt kérdés
vettem egy forever ic-100-as kamerát és kaptam hozzá egy forever eye nevű szoftvert de nem látja
2016. nov. 7. 13:17
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
Csatlakoztattad a kamerát a hálózathoz?
2016. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
el tudod mondani hogyan vagy valami?
2016. nov. 7. 13:36
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

Ne privátba!


"Nem igazán tudom hogyan kell légyszíves írd le mert nem értek annyira hozzá :("


Az IP kamerák általában úgy szoktak működni, hogy csatlakoztatni kell őket számítógépes hálózathoz, pl Wi-Fi routerhez és az ugyan erre a routere kötött többi eszközön IP cím alapján lehet nézegetni a saját szoftverével. Vagy ő maga sugároz egy Wi-Fi hálózatot (AP mód) amire rá lehet csatlakozni.


Az a baj ezekkel a noname termékekkel, hogy normális leírást se lehet hozzájuk találni legalább angol nyelven. Így most én is vakon vagyok, ezt a típust meg nem ismerem.

2016. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
semmi ilyet nem találok csatolok neked valamit hátha okosabb leszel tőle
2016. nov. 7. 13:48
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

A küldött leírásba minden le van írva, csak épp az nem hogy kell a kommunikációt kialakítani a PC és a kamera között.

A Wi-Fi routered tud WPS -t? Esetleg megpróbálhatnád azzal. Benyomod a routeren a WPS gombot, majd a kamerán.

2016. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :D
2016. nov. 7. 16:40
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Hiába vigyorogsz, ezt nem viccnek szántam. Sok jelismétlőt is így kell beüzemelni. És a képek alapján látszik, hogy van rajta wps gomb. Egy próbát megér szerintem.
2016. nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!