Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hol tudok kis méretű akkumulát...

Hol tudok kis méretű akkumulátort beszerezni, és ezt hogyan tudom összekötni hosszabítóval?

Figyelt kérdés
Azért kéne összekötnöm hosszabítóval hogy amikor elmegy az áram arról mennyen le az áram ne pedig elvesszenek az adatok merthogy gy szervert futtatok és ezt 0-24 ben vagy 7:30-22:00 ban futtatni szeretném. És ezt nekem kéne feltöltenem is 220-ról ha valaki tudja, hogy ezt, hogyan kell kérem írja le. Köszönöm.

2016. aug. 26. 19:57
 1/3 Szirty ***** válasza:
Szünetmentes tápegységet vegyél, ne akkumulátort!
2016. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem én de én erről az akkumulátorról szeretnék még fentartani egy router-t hogy az internet se mennyen el, ja és a szervert mivel nem kell hozzá erős gép egy laptopról szeretném futattni.
2016. aug. 26. 20:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja oké az előző kérdésemre nem kell válasz köszi a választ az előző válaszolónak is.
2016. aug. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!