Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit csináljak ha virusos lett...

Mit csináljak ha virusos lett a gepem?

Figyelt kérdés
Probaltam ujra telepiteni de tul gyorsab be cras-sol. Akkor most mit csinaljak?

2016. aug. 19. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Crashelés nem biztos, hogy vírus miatt van. Lehet ez hardverhiba is. Újratelepíteni remélem, hogy BIOS-ból akartad. Mert hülye haverom fel akarta húzni Windowsból. Szóval... Mik is a panaszok?


Mondjuk vannak alaplabpa fúródó vírusok, nah azok tönkrevágnak rendesen.

2016. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Rakj rá vírusírtót vagy ha nem tudsz akkor telepítsd újra
2016. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nos win10-em van asztali es mikor bekspcsolom kinai hirdetesek jonnek be en a gephazbol (vezerlopultbol) akartam ujra telepiteni de kiirta hogy kis turelmet es a virus miatt a gep kiirta hogy valami gondvolt ujra indul es ennyi. Onnan tudom hogy ez a virus miatt van hogy probalkoztam a kinai hirdeteseket figyelmen kivul hagyni 1perc es ujra kezdődött az egesz. Akkor most mi legyen?
2016. aug. 19. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
formázd le és tegyél rá ubuntut
2016. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ugyanarrol beszelunk en a helyreallitasnal probalom megoldania gondot es ki irja a gep hogy kis turelemet de a virus miatt ez abba marad es a gep kiirja hogy gondvan informaciot gyüjt es ujraindul.

Gyakorlatilag semmit nemtudok csinalni vele! Ezert kellene a segitseg!

2016. aug. 19. 18:17
 6/7 lali51 ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet alaplapi elemet vedd ki 20mp-re.állítsd be az időt és dátumot, boot sorrendet és így próbáld meg újra telepíteni.
2016. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okr megprobalom koszi
2016. aug. 20. 08:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!