Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos a gépem?

Vírusos a gépem?

Figyelt kérdés

Mikor rákeresek Google-on egy szóra, akkor először mindig előad három, a többitől elkülönülő keresési találatot, mindig különböző sorrendben:


What Is /a szó, amit beírtam/ ?

Are you looking for /a szó, amit beírtam/ ?

/a szó, amit beírtam/


Mutatok néhány példát, hogy érthetőbb legyen:


Itt pl. rákerestem a "Doktor" szóra, és előadta ezt a 3 találatot:

[link]


Ha rámegyek a Google képekre, ott is ezt csinálja:

[link]


Van, mikor ugyanezt a 3 találatot többször adja ki egymás után (a benne lévő elemeket nem feltétlenül ugyanabban a sorrendben), néha olyan sokszor, hogy ez tölti be a fél képernyőt:

[link]


A képeknél úgyszintén:

[link]


Aztán, ha rákeresek egy másik szóra, ez esetben, hogy "szilva", először az előbb beírt szóra adja ki a 3 találatot:

[link]


Ha ezután rámegyek a képekre, csak az utóbb keresett szóra adja ki az elkülönülő találatokat:

[link]


Ha ezután visszamegyek az "összes találatra", már szintén csak utóbb rákeresett szóra adja ki az elkülönülő találatokat:

[link]


De ebben az egészben nincs semmi rendszer, van, hogy nem adja ki az előzőleg rákeresett szóra az elkülönülő találatokat, változó, hogy mikor, hányszor és milyen sorrendben adja ki a 3 oldalt. És nagyon ritkán olyan is előfordul, hogy egyáltalán nem adja ki ezeket a találatokat.

És csak húsz karakterig írja be a szöveget, amire rákerestem:

[link]


[link]


Ha rámegyek bármelyik ilyen oldalra, egy search.us.com nevű oldalt ad ki:

[link]


Mikor régebben mentem rá erre search.us.com -ra, nem ilyen formában jelent meg, hanem rendesen meg volt formázva az oldal, megjelent egy iránytű képe, és rögtön beírta a keresőjébe a szót, amire rákerestem.

Szóval ez lenne a problémám, elég idegesítő, hogy állandóan kiadja ezt a 3 furcsa találatot, de nem zavar annyira, hogy kihívjak valami szakértőt hozzá drága pénzért. Nagyon megköszönném, ha kiderítené valaki, hogy mi ez, és hogyan lehet eltüntetni.

Ja, és lehet, hogy ez nem ide tartozik, de a számítógépemen a tálca lecsúszott, nem látszanak az ikonok aljai. Azt vissza lehet mozgatni valahogy? De érdekes, mikor le screenshotolom a képernyőt, és berakom paint-be, olyan mintha nem lenne lecsúszva...



2016. máj. 14. 22:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és az is furcsa, hogy nemcsak az itthoni, hanem az iskolai gépem is ezt csinálja. Az iskolai csak akkor, ha be vagyok jelentkezve a fiókomba, de az itthoni akkor is, ha nem.
2016. máj. 14. 22:13
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hanem letöltöttél valamit amihez volt valami előre bepipált szemét program pl: ilyen netes searc program
2016. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
és feltelepítetted mert előre bevolt pipálva mondjuk leszedtél egy uttorent programot valahonann és azzal eggyüt jött ez a progi is vannak ilyen szemetek van is rá valami amivel ellehet tüntetni de most nincs kedvem megkeresni neharagudj
2016. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy megnéztem a letöltéseket, meg az infó tanárom is próbálta keresni, de sehol nem találtuk ezt a programot. A számítógépemen is megnéztem a programok között, de nincs sehol.
2016. máj. 14. 22:20
 5/16 anonim ***** válasza:

YourUninstaller látja, ha jól emlékszem. Eltávolítás "super" módban. Vagy RevoUninstaller.

Csak jó helyről töltsd le a programot!

2016. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen, megpróbálom. :)
2016. máj. 14. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Jelezz vissza...
2016. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem működött egyik uninstaller sem, nem találták meg a programot.
2016. máj. 16. 09:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld ezt: [link] free változatot.

Valamint futtasd le ezt is: [link]

A telepített vírusírtód kapcsold ki addig.

2016. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mindkettőt, találtak is ártalmas programokat, eltávolították, de még mindig furán viselkedik a gépem.
2016. máj. 16. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!