Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Létezik ilyen, hogy 3 év...

Létezik ilyen, hogy 3 év alatt nem lett vírusos a gépem?

Figyelt kérdés
Nem látom semmi jelét, lassúnak csak annyira lassú amennyire egy 3 éves, agyonterhelt HP-nek lennie kell, NOD32-m van a kezdetektől, jelenleg a 8as verzió. (Bár torrentes, de folyamatosan frissít mind a mai napig) Weblapoknál jelzett ha olyan helre mentem ami veszélyes lehet, bezártam rögtön, adblocker megvan, nem igazán futtatok kétes programokat se, de van h 1x 2x reklámok befutnak az adblocker ellenére is. Kártevőket itt-ott talált, de azok inkább crack fájlok, ilyesmik voltak. Persze a bittorr is megy néha.
2016. febr. 9. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

NOD32 mellé erősen ajánlott a Malwarebytes Anti-Malware FREE! :)


[link]


Innen töltsd le a FREE verziót, telepítés végén NE engedélyezd a próbaverziót!

2016. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként nekem is Megvan a Malwarebytes FREE verzió és maximálisan meg vagyok vele elégedve, kitűnően végzi dolgát! :)
2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából már elég rég nem lehet kiszúrni "manuálisan a fertőzötséget" ,mióta nem romboló szándékú hanem anyagi haszonszerzésről szólnak a dolgok.

Amikor valaki érzékeli hogy valami baj van ott álltalában reklámokat észlel,a lassulás inkább a sok "szemét felhalozódása lehet".

Pl ha valaki a jelszavaidra kíváncsi az olyan kis álmányban megy ki hogy szinte még a tűzfal grafikus naplójában sem látszik

2016. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbaképpen futtass le online scannert. Aztán majd kiderül, melyik botnet hálózat tagja a géped és ontja a tudtod nélkül a spamokat.
2016. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nem írtad, de gondolom windows.


Meglepőnek meglepő, de előfordulhat. OSX vagy Linux alatt ez teljesen normális, a de a winre nem annyira jellemző.


Szerintem boncs egy sört, és örülj neki.

2016. febr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vírusirtó nelkul sokunk évekig kibirta/kibirja fertőzés nelkul.Alkalmanként futtatnak le erre a célra programokat.

Ez nem lehetetlen,attol fugg mit csinálsz,hol jársz,mert ez alapjan rengeteg vírusos gepet kellett mar rendbe raknunk a rajta levo vírusirtó ellenére is. Nagy részbe a felhasználók mulik..

2016. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 13:42


Nagy hülyeséget beszélsz! :D

Azt gondolod, ha nincs vírusírtó, akkor nincs gond? :D

Az egy dolog, hogy a felhasználón múlik, de óhatatlan, hogy bármire is rákattints olyan weboldalra, ami nem ismert, gyanús...

Akkor bizony, megvan a baj!

Inkább LEGYEN vírusírtó, AVAST, NOD32, Eset Smart Security stb..., emellé erősen ajánlott a Malwarebytes Anti-Malware FREE!

2016. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!