Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehetne a WebSearch...

Hogyan lehetne a WebSearch nevű Browser Hijacker-t a Chrome keresőmotorjai közöl törölni?

Figyelt kérdés
A neten található metódusok nem segítettek. A Vezérlőpult Programok eltávolítása menüpontban nincsenek gyanús programok. És a Chrome bővítményei között sincsenek. Az Adwcleaner és a Malwarebytes Anti-Malware programok sem csináltak semmi hatásos dolgot. Ellenben, ha a Chrome-ot restelem, akkor a Goggle lesz az alapértelmezet kereső, de a WebSearch nem törlődik, ha a WebSearch-öt megpróbálom a Chrome-ból törölni, akkor megint a WebSearch lesz az alapértelmezet kereső és megváltoztatja a kezdőlapot is. Hogyan szabadulhatnék meg a WebSearch-től lehetőleg az Operációs rendszer újratelepítése nélkül? Kérem az esetleges válaszok egy egyszerű felhasználó számára is érthetőek legyenek. Köszi a segítséget (Google Chrome, Win 7)

2015. aug. 12. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, ugyanezeket jártam végig én is... Igaz nekem a Firefox-al van gondom... Sikerült megoldani valahogy?
2016. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!