Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Google Chrome tönkre teszi a...

Google Chrome tönkre teszi a ramomat?

Figyelt kérdés

[link]

Többször is hallottam már mástól hogy a google chrome rossz böngésző, megmondanátok hogy lesz-e baja a gépemnek a chrome használattól? ( a link csak egy illusztráció, persze ott is arra gondoltak hogy nem jó a G.C.)



2015. júl. 28. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy poén, mivel a Google Chrome hírhedt a magas RAM használatáról. De ez csak arról szól, hogy sok RAM-ot igényel, a RAM viszont arra van, hogy használd, szóval ettől nem lesz baja. Nem lesz semmi baja a gépnek, de legyen jó sok RAM-od (minimum 4 gigát javaslok Chrome-hoz).
2015. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat persze, amikor meglatod a fustot a gepbol kifele bodorodni, akkor kezdhetsz gyanakodni hogy valami nem jo. Tuti a Chrome csinalja am, direkt olyanra irtak a Google programozoi, hogy tonkretegye annak a parszazmillio felhasznalonak a gepet aki hasznalja, es ujat kelljen venni.
2015. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt már írtam róla:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Ebből kiemelve egy fontos részletet:

"Nem a Chrome böngésző rossz, hanem az, ahogyan te azt használni akarod. Éppen ezért mindegy, mit használsz, a módszer, ahogyan használni akarod, az fog téged veszélybe sodorni, még ha ez nem is tudatosul benned."


A Google Chrome nem fog semmilyen kárt tenni a gépedben.

2015. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ez lenne, akkor már régen milliók perelnék a Google-t. A ram azért van, hogy használd, ha túlterhelődik, akkor egész egyszerűen "lefagy" a rendszer.

Arra utalnak a képpel, hogy sok ram-ot igényel, de ettől még nem fogja hazavágni a géped.

Ha ez megnyugtat, egyszer én is meg akartam nyitni egyszerre vagy 50 lapot Chrome-ban (a miértet ne kérdezd), a böngésző lefagyott, és a gép is nehezen talált újra magára, de baja nem lett.

2015. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 GB-s gépen, sok kiegészítővel sem "zabálja" a memóriát, de ez a beállításokon is múlik. Letiltottam az összes felugró ablakot, automatikusan induló reklámvideókat, Adblock Plus (orosz, román, német, magyar külső szűrőkkel) stb. És naponta lefuttattom a Ccleanert.
2015. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!