Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit tegyek hogy a Chrome...

Mit tegyek hogy a Chrome letöltse a kért bővítményt?

Figyelt kérdés
Pár napja nem tudom visszatenni az AdBlock-ot (de mást sem, próbáltam). Víruskeresést, eredeti beállítások visszaállítását is próbáltam és nem működik. Nincs most időm sz...órakozni most ezzel, de a rengeteg felugró szemét lelassítja a böngészőmet és nem haladok a munkámmal. Köszönöm a sürgős segítséget.
2015. jún. 7. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Valaha régen volt egy ilyen bug, de ha még nem javították, az irtó ciki lenne. Akkoriban ha a dokumentumok mappád nem az eredeti helyén volt, akkor jött ez elő. Ha mégis ez lenne, akkor hozz létre egy documents mappát a felhasználóneved alatt, és utána menni fog.
2015. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, már csinálom is.
2015. jún. 7. 08:31
 3/7 A kérdező kommentje:
:-) Nem ez a baj :-(
2015. jún. 7. 08:41
 4/7 anonim ***** válasza:

"de a rengeteg felugró szemét lelassítja a böngészőmet "


hitmanpro, malwarebytes, [link] -el próbálkozhatsz


ha próbáltad, akkor nincs más ötlete senkinek(szerintem), a legegyszerűbb, és legtisztább az ha újratelepíted a gépet

2015. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 belapus ***** válasza:

Szerintem itt már nem a bővítményen múlik.

- Nézz szét a telepített programok között, a nem kívánatosakat töröld.

- Vírusirtás.

- AdwCleaner, Malwarebytes, HitMan Pro: lehet egyet vagy akár mindegyiket is egymás után.

- Valószínűleg a böngésző beállításait is módosítani kell.

- Kis szerencsével ezután telepíthető a bővítmény.

2015. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rakd fel akkor ezt: [link]


Ugyanazt tudja, mint az AdBlock, csak akár több listát is tud kezelni, és kevésbé lassítja az oldalak letöltését. Miután kipróbáltam, én is rögtön töröltem az AdBlockot és fenthagytam ezt.

2015. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz, megpróbálom
2015. jún. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!