Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mondana valaki olyan programot...

Mondana valaki olyan programot mondani amivel minden féle fájlt tudok törölni?

Figyelt kérdés
beszedtem vmi vírust, és le kellene töröljem, csak nem engedi, már megtaláltam csak nem tudom leállítani, és futó alkalmazást nem enged törölni. régebben volt ilyen progim, csak sajnos azóta már ujratettem a gépet, és elveszett, a nevére nem emléxem:S ha valaki ismer ilyen programot, írja meg a nevét pls
2010. febr. 13. 21:21
 1/6 Krisipoke ***** válasza:

"Mondana valaki olyan programot mondani"? :D Ez jó.


Amúgy a legjobb program erre a shift+delete.

2010. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Rendes vírusírtónak nevezik a programot...


Leszeded a Comodo IS-t vagy az Avastot, törlöd az ideiglenes fájlokat, kikapcsolod a rendszevisszaállítást és csökkentett módban csinálsz egy full scan-t le fogja szedni.

2010. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kérdést elírtam véletlen, mert az volt eredetileg, h "tudna valaki mondani" csak nem engedte ugy kiírni, aztán nem figyeltem oda:D am shift delete volt az első amivel próbáltam, de nem megy, azokat a vírusírtókat is próbáltam már amit írtatok, de nem törlik:S
2010. febr. 13. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:

csökkentett módban ahogy leírtam?


Még szedd le a Malwarebytes nevű progit az nem vírusírtó hanem malware/spyware, de volt már hogy leszedett olyat amit a víruskereső nem

2010. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aulac ***** válasza:

Az "Unlocker" program kell neked.

Jobbgomb a fájlra "Unlocker" elindít.

Értelemszerűen kezelni.

2010. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is az unlockert javaslom! Nehezen lennék meg nélküle..
2010. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!