Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Üdv mindenkinek! Nem tudom...

Üdv mindenkinek! Nem tudom hogyan, de rátelepült a gépemre a Trojan. Poweliks nevű vírus. és azt akarom tudni hogy hogyan kell eltávolítani azt?

Figyelt kérdés
Ne írjatok angol weboldalakat, magyarul írjátok le hogy hogyan kell. Elég durva vírus. Állítólag el tudja lopni a fájljaimat. és amit én tapasztaltam: Nagyon sokat használ a Ramból és rohadtul lassítja a gépemet és ami a legrosszabb: AZ INTERNETBŐL használ a legtöbbet. Nagyon lassú a netem. Meg kékhalált okozott az előbb XD Tehát remélem lesznek válaszok!

#vírus #eltávolítás #törlés #trójai #Trojan #Trójai Virus #Trojan.Poweliks #vírusok törlés
2014. nov. 28. 19:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Windows 7 Home Premium 64 bit

Egyéb tudnivalók:

4GB ram

i5 processzor 3.2GHz

Egyébként nem csak ez a vírusom van. Van még egy ami azt csinálja, hogy letöltök egy exe fájlt és amikor megnyitom kidobja hogy "Nem Win32 alkalmazás" De ezt állítólag Malwarebytes programmal lehet javítani.

2014. nov. 29. 21:51
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez az online scannert futtasd le.

[link]

2014. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!