Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnék megszabadulni...

Hogy tudnék megszabadulni ettől a vélt vírustól?

Figyelt kérdés
A helyzet win7 chrome-ban áll fenn. Böngészés közben 3 féle weblap váltja fel a nyitott oldalt -változó, nem minden esetben-, mindben automatikusan letölt egy kis flashplayer.exe-t vagy vmi másik playert. Tudtommal legfrissebb dolgok vannak fent és hiteles Intel/Chrome/Adobe oldalnak néz ki, de én nem hiszek neki. A lényeg, hogy akármilyen vírusírtót nem akarok feltenni mert annak mindig az a vége hogy újra kell telepíteni a gépet. Chrome már újra lett telepítve de a helyzet változatlan.

2014. nov. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól értem akkor jelenleg nincs is vírusirtó a gépeden? Gratulálok, ki csinálta a gépet? Értett hozzá..


Ha csak ilyen szinten értesz a géphez, hogy vírusirtó telepítése miatt újra kell telepíteni a gépet, akkor így nem lehet rajtad segíteni. Fordulj szakemberhez, aki normálisan újrahúzza a gépedet, vagy (természetesen több pénzért) megpróbálja lehalászni róla a vírust.

2014. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy, letöltheted a Malwarebytes free vírusirtót. Nagyon jó, olyan vírusokat is megtalál amiket más antivírus szoftverek nem, megbízható, és ingyenes. A lényeg hogy A TELEPÍTÉS VÉGÉN NE ENGEDÉLYEZD A FIZETŐS PRÓBAVERZIÓT, állítsd be a magyar nyelvet, és hogy PUP-ot, Rootkit-et, és tömörítvényeket is vizsgáljon. Ha ezek megvannak, mehet a teljes rendszervizsgálat! Nagy eséllyel megtalálja a vírusokat a gépeden. Sok sikert! Innen tudod letölteni:

[link]

2014. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látom nem tudsz sokat a vírusokról...ha nagy eséllyel olyan a vírus, ami már más programba, vagy rendszerfájlba beette magát, akkor cseszheted az egész vírusirtást, mert csak tönkrevágod vele a gépet.


Komolyabb hozzáértéssel vannak olyan jellegű vírusok/kémprogramok, amiktől még úgy is meglehet szabadulni, de feleslegesen írnám le, mert a kérdéséből adódóan úgy se ért hozzá. Ezért javasoltam a szakembert..pár ezer Ft-ot ne sajnáljon arra, hogy normálisan megcsinálja egy hozzáértő a gépét.

2014. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A programot azért ajánlottam mert van róla tapasztalatom, nem egyszer segített már. Volt már nem egy vírus ami, beépült a program fájlok közé, Windows mappába is, de egy teljes rendszervizsgálat után mindent megtisztított, károkozás nélkül. Azóta hetente futtatom a gépen, hiba nélkül. Persze egy szerelő biztos jobban ért hozzá, egy lehetőségnek jó.
2014. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztelt nagyokos, érdeklődési köröm miatt ajánlatos volt kerülni a vírusírtókat, mert pl: crackelt dolgokat mindig letakarította. Valóban nem értek hozzá, ezért kérdeztem, de a lényeg az volt hogy attól megszabaduljak, amit fentebb látsz, ami a malwares szoftvernek sikerült...Szal telipohar szakember lettél, neked köszi.
2014. nov. 29. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!