Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnák megszabadulni...

Hogy tudnák megszabadulni ettől a virustól?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy virus törlésébe szeretnék segítséget kérni. (A neve: vkyxdaqi0g.exe Fájl leirása: Hillier ThreatsLite Szerzoi jog: Sony 2008-2010

verziószáma: 8.2 Méret 37.0 KB) Szóval ez a drága a felhasználói fiókom fokönyvtárában szerepel. A Virusirtóm Microsoft Security, megtalálja de törlésnél vagy hibákat ir ki vagy hogy újra kell indítanom a törlés befejezéséhez a gépet, és ekkor újrainditás után kezdodik elorol szóval ezzel nem sokra megyek. Amióta fenn vann azóta az állandó védelmet sem engedi bekapcsolni a security (rányomok a gombra hogy állandó védelem bekapcsolása és gondolkodik csak, meg kiírja hogy idotullépés). Próbáltam más virusirtókat is név szerint NOD, Avast, Panda. De egyik se volt hatásos, az avast ugyanúgy nem engedi magát állandó védelem alá rakni és kerestetni se tudtam vele Szintén hiába nyomta a gombjára nem történik semmi). a Nod 32 már telepitésnél megakad és kiirja telepítés közben hogy visszavonás majd miután a telepíto csik visszamegy nulláig kiirja hogy ismeretlen hiba történt. Pandával már nem tudom hogy volt, de az se volt sikertörténet. Sebaj gondoltam kitörlöm manuálisan... Hát rendszergazdai jogosultságom ellenére, vagy rendszergazdai jogosultságot kér vagy a felhasználói engedélyt attól a fióktól amibe be vagyok jelentkezve. (ami egyben a rendszergazdai fiók is!, amin engedélyezve van a teljes hozzáférés) Probáltam System felhasználoként is törölni úgy sem engedte. Közben beirta magát az autómatikusan induló programok közé is amit cc cleanerel letiltottam. Regisztriből töröltem a kulcsát. A Kérdés hogyan tudnák megaszabadulni ettöl a fájltól? A gép amugy rendezett nincs rajta virusdömping.



2012. júl. 16. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld meg ezzel a programmal törölni. Csak egy tipp részemről, de hátha bejön. Ha ráklikkelsz a teljes adatlapra, akkor kiválasztja a verziót 64-vagy 32 bites. üdv.

2012. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tippet, felraktam, majd unlockoltam a fájlt de sajnos a törlést továbbra sem engedi.
2012. júl. 16. 15:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg nézd meg, hogy az automatikusan induló programok közt bent van-e ez az vkyxdaqi0g.exe. Ha igen, akkor vedd ki onnan és akkor nem indul újra a rendszerrel és akkor talán sikerül törölni a vírusirtóval...
2012. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
esetleg kasperskyvel próbáld meg,. ne ezekkel a fos szarokkal.
2012. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az automatikusan indulo programok között ott van. de ccleanerel letiltottam, ha kitörlöm onnan akkor következő indulásnál ujra ott van az autómatikusan indulo programok között ezért csak le van tiltva. kaspersky-t kipróbálom majd irok mire jutottam vele
2012. júl. 17. 07:39
 6/13 A kérdező kommentje:

A kaspersky Anti vírussal hasonlóan jártam mint a nod telepítójével egyszercsak a betöltő csik visszamegy 0 ra majd ezt irta:


Installation interrupted


Installation ended prematurely because of an error.


Amúgy megprobáltam a nod 32 online verzióját is megtalálta a szóban forgó virust majd kiirta hogy karanténba zárta törölni a következő ujraindításnál fogja... természetesen nem törlődött ki ujrainditásnál ugyanott van mint eddig. valószínusítem hogy karanténba sem zárhatta akkor. Főleg hogy most a kaspersky sem sikerült fellraknom, mióta megvan ez a vírusom azóta egy virusírtót sem tudok felrakni vagy nem lehet őket használni. Nem értem hogy lehetséges ez. Futó folyamatok között nincs is ott pedig, akkor hogy tudja blokkolni őket? (amig az autómatikus indulása nem volt letiltva addig ott volt a folyamatok között is) Nem létezik valami program amivel még a windows betöltése elött lehet a fájlrendszerben turkálni és ezáltal valami parancsot kiadni törlésre? vagy nem tudom már mit de nem hiszem el hogy létezik valami amit nem lehet törölni.

2012. júl. 17. 08:05
 7/13 anonim ***** válasza:
szia amikor még avastot használtam,miellöt jöttek a problémái néha szokto ellenörzést csinálni a windows indulása elöt,de probáld meg a comodo vírusirtoval az talán segit,de probáld csökkentet módba az ellenözrzést úgy több az esélye hogy megtalája
2012. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó vok:azért nem tudom ki irtani a vírus mert elrejtőzik,csökkentet módba talán nem tud elrejtözni ugy meg ki tudod iktatni
2012. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ok. kiprobálom a csökkentet módot
2012. júl. 21. 06:23
 10/13 anonim ***** válasza:
szia egy jó tanács ne a mse vírusirtóval probákoz lehet hogy nem eredeti a windowsod,lehet azér nem tudja kiirtani a vírust
2012. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!