Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnák megszabadulni...

Hogy tudnák megszabadulni ettől a virustól?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy virus törlésébe szeretnék segítséget kérni. (A neve: vkyxdaqi0g.exe Fájl leirása: Hillier ThreatsLite Szerzoi jog: Sony 2008-2010

verziószáma: 8.2 Méret 37.0 KB) Szóval ez a drága a felhasználói fiókom fokönyvtárában szerepel. A Virusirtóm Microsoft Security, megtalálja de törlésnél vagy hibákat ir ki vagy hogy újra kell indítanom a törlés befejezéséhez a gépet, és ekkor újrainditás után kezdodik elorol szóval ezzel nem sokra megyek. Amióta fenn vann azóta az állandó védelmet sem engedi bekapcsolni a security (rányomok a gombra hogy állandó védelem bekapcsolása és gondolkodik csak, meg kiírja hogy idotullépés). Próbáltam más virusirtókat is név szerint NOD, Avast, Panda. De egyik se volt hatásos, az avast ugyanúgy nem engedi magát állandó védelem alá rakni és kerestetni se tudtam vele Szintén hiába nyomta a gombjára nem történik semmi). a Nod 32 már telepitésnél megakad és kiirja telepítés közben hogy visszavonás majd miután a telepíto csik visszamegy nulláig kiirja hogy ismeretlen hiba történt. Pandával már nem tudom hogy volt, de az se volt sikertörténet. Sebaj gondoltam kitörlöm manuálisan... Hát rendszergazdai jogosultságom ellenére, vagy rendszergazdai jogosultságot kér vagy a felhasználói engedélyt attól a fióktól amibe be vagyok jelentkezve. (ami egyben a rendszergazdai fiók is!, amin engedélyezve van a teljes hozzáférés) Probáltam System felhasználoként is törölni úgy sem engedte. Közben beirta magát az autómatikusan induló programok közé is amit cc cleanerel letiltottam. Regisztriből töröltem a kulcsát. A Kérdés hogyan tudnák megaszabadulni ettöl a fájltól? A gép amugy rendezett nincs rajta virusdömping.



2012. júl. 16. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bocsi ne probálkoz az mse vírusirtóval elütöttem XD sory
2012. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a csökkentet módot sajnos el se indul úgy a virusirtó, amugy nem csak a mse probálkoztam hanem mással is, de mind1 majd megoldja egy windows reinstall.
2012. júl. 22. 18:23
 13/13 anonim ***** válasza:
sajnálom hogy végül erre jutottál de akövetkezőre probálkoz ez erősebb vírusirtoval avira,avg,avast,comodo
2012. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!