Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus van a gépemen! Hogyan...

Vírus van a gépemen! Hogyan irthatom ki?

Figyelt kérdés
Az egér lefagy,minden más mozog,és igazából az MSNnel van baj,mert mindenkit megjelenít,aki elérhető,hogy beszéljek vele,de azonnal ki is lép,és ha utána elindul az egér újra,akkor nem tudok egyik MSN partnerre sem kattintani,vagy beszélgetést kezdeni.Amit küldtek később nem kapom meg.Sokan mondják,hogy küldök olyat,hogy "Nézd meg ezt a képet!:D www....". Ez lehet a vírus? És csak az MSNen van? Ha letörlöm az MSNt akkor eltűnik? Lécci mert már nagyon idegesít hogy nem tudok normálisan beszélni.És folyton ilyen trójai izzét ad ki.Ezt hogyan tüntethetem el?
2010. jan. 8. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem változtasd meg az msn jelszavad vmi bonyolultabba.

nekem is ez volt, hogy be se volt kapcsolva a gépem, de állítólag vírusokat küldözgettem.

szal egy erős jelszó sztem megoldja a problémát

2010. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
változtasd meg a jelszavad, ez az egyetlen megoldás.
2010. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eloszor is a kerdezonek sem, es neked sem kellenne minden szar linkre kattintani, amit elojel nelkul kuldozgetnek partnereitek. Mert nyomorult virust beszedtek. Unom mar enis h napi 10 ilyen jon.


spyremover+reg -el tudod irtani.:)

2010. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már váltottam jelszót de nem is reagált rá.Több progit is kipróbáltam nem siketül
2010. jan. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!