Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan kereshetek rá keylogger...

Hogyan kereshetek rá keyloggerre gépemen illetve mivel irthatom ki?

Figyelt kérdés

Szerencsére játék közben történt pont mikor be akart lépni.

Gyorsan passt váltottam ugy hogy közbe minden hülyeséget beirogadtam böngészőbe.


Előre is köszi.


2009. ápr. 9. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg valamelyik vírusirtóval illene próbálkozni. Több ingyenesen letölthető is van, megérnek egy próbát ha fontos. Ha valaki nem vírust, hanem egy konkrét keylogger programot telepített a gépedre, akkor azt nem bizti, hogy fogja a vírusirtó, uh akkor megnézed a futó pogramok listáját, és látni fogod a keylogger progit.
2009. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Erre van pl.: egy úgynevezett Spyware Doctor ingyenes vírusírtó.

De itt is mint mindenhol a google a barátod :)

2009. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A spywaredoctor NEM ingyenes KÉMPROGRAM eltávolító, nem rossz választás a kasperskyvel kombinálva.
2009. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem AVG 8.0-m volt, és gondoltam, letöltök mellé egy jó kémprogi írtót: Spyware Doctor. Egy internetes fórumon javasolták, arra a linkre mentem. Szóval, elkezdtem letölteni és közben AVG bejelzett, hogy trójai vírust töltök le...
2009. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!