Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IP cím alapján vissza lehet...

IP cím alapján vissza lehet keresni az embert hogy ki az? Pl. Egy mezei illető mondjuk én vissza kereshetek valakit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

csak a rendőrség, és csakis akkor, ha bűncselekmény történt


vagy esetleg titkosszolgálat

2010. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen visszakereshetsz akár kit ha van hozzá kellő tudásod:) tudom mit beszélek csak azért mondom de nehogy aztkébzeld hogy egy programba beírod az ip címét vkinek és az majd kidobja neked hogy nagy jóska budapest 7. kerület xy utca 4 hsz 3. emelet 2es ajtó azért ez ennél kicsit összetettebb. rendőrök is szolgáltatókon keresztül intézik ezeket mer nem könnyű
2010. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 10. 22:17
 4/16 A kérdező kommentje:
szóval ezt csak rendőrséggel lehet? és azt nem lehet hogy bemenni a szolgáltatóhoz? és megkérdezni?
2010. okt. 10. 22:18
 5/16 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Igen, de xy HaXXor pistikének nem fog menni, akárhogy mondja is :) A visszakeresést meg lehet nehezíteni, de akármilyen trükkel is próbálod eltüntetni a nyomaid , mindig marad utánad valami amivel beazonosíthatnak. persze ez mint ahogy az előttem szólók írták nem megy akárkinek, az személyi jogokba ütközne.
2010. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Mi történt? miért akarod ennyire kideríteni valaki kilétét?
2010. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem kell semmi komolyra gondolni csak érdekelt :D
2010. okt. 10. 22:22
 8/16 anonim ***** válasza:
igen azt kifelejtettem amit 22:18 írt meg lehet nehezíteni mindenféle hókuszpókusz dologgal proxy-kal meg vannak még egyéb módszerek is főleg ha már van egy kis programozói tudás a fejedben. El lehet am tűnni de azt csak a nagyon pro emberkék tudják megcsinálni
2010. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de lényegre megkaptam a választ hogy egy mezei ember nem tudja visszakeresni az illetőt IPcím alapján :D csak ha rendőrséget veszi igénybe vagy iesmi... még valami :D a dinamikus IP címmel mi a helyzet? szal lehet olyan hogy mondjuk nekem volt pl. a mai IP címem és holnap másnak az IP címe lesz?
2010. okt. 10. 22:30
 10/16 anonim ***** válasza:

A szolgáltató gazdálkodik az ip cím tartománnyal, bontod a kapcsolatot, lehet, hogy pár perc múlva már más használja az ország másik feléből.

A dinamikus ip-t is le tudják nyomozni, mert a szolgáltató naplózza, hogy adott pillanatban ki használta az ip címet.

2010. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!