Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » IP cím alapján vissza lehet...

IP cím alapján vissza lehet keresni az embert hogy ki az? Pl. Egy mezei illető mondjuk én vissza kereshetek valakit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 22:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
azzal komám az a helyzet (előző vok) hogy a szolgáltatónál ugyan úgy nyoma van mert egy generált adatbázisból jön az egész mint ahogy pl php programozásban a mysql adatbázisból a generált szám pl lásd md5 a jelszavad pl ha bereggelsz egy oldalra kéri a jelszavad akkor az az adatbázisba nem úgy kerül be ahogy beírod hanem kódolva kerül be és egy generált számot ad vissza szal hosszú de szolgáltatónál ugyan úgy nyoma van szal nem tudsz elbújni most meg ne kérdezd h akkor torrentezel mit tesznek veled azt is megmondom: semmit
2010. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
bocs nem az előző voltam hanem a 22:27-es
2010. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Vérgibbon ***** válasza:
A szolgáltató köteles megőrizni a dinamikus IP cím kiosztását is ha jól emlékszem 90 napig. Mellesleg ha jól megnézed azt a dinamikus IP címet, 10 kapcsolódásnál legalább 9 alkalommal ugyanazt kapod vissza. Legalábbis nálam ez a tapasztalat.
2010. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nekem 3 naponta változik kb. és nem ugyan azt kapom vissza ... de nem kell itt semmi bűncselekményre gondolni egyszerűen érdekelt ez a dolog :D és nagyon megköszönöm hogy fáradtatok nekem válaszolni ezekre a dolgokra :D
2010. okt. 10. 22:49
 15/16 anonim válasza:
a nevét nemfogod tudni visszakeresni,csak azt hogy honnan netezett éppen/pl. bp. vagy vidék,nyilvános helyről vagy sem/.
2010. okt. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én,azt nem értem,ha gyűjtök pénzt azt rátették az IP címemre,Azt írja ki.Ilyenröl még nemhallottam.Akkor hogy kapom meg a pénzem,vagy az kamu?
2022. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!