Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudnám bekapcsolni a...

Hogyan tudnám bekapcsolni a gépemet annak ellenére, hogy elfelejtettem a jelszót (sürgős és fontos)?

Figyelt kérdés

Tegnap a kisfiam ellen irányuló óvintézkedés balul sült el, így informatikusok segítségére lenne szükségem (bár lehet, hogy ez nem olyan nagy dolog, csak én nem értek hozzá.)

Mivel később érünk haza a munkából, mint a gyerek az iskolából, senki nem tudja megakadályozni, hogy a házi feladat helyett ne a gépen kezdjen el játszani azonnal, ahogy megérkezik, több órán keresztül, így elfárad, mire hazaérünk és a házira kerül a sor. A jegyei romlanak mostanában, de hiába próbáljuk rávenni, hogy előbb írja meg a leckét, aztán a játék, ahogy ez ilyenkor lenni szokott egyik fülén be másikon ki.

Így tegnap délután beállítottam egy jelszót, ami meg is tette hatását. Fiam, mint a kis angyal, minden feladattal kész volt, mire hazaértünk, csak ott volt a probléma, hogy elfelejtettem a jelszót, így teljesen kizártam magam a gépünkből. Fel sem írtam sehova, mert más dolgokra is koncentrálnom kellett közben, ráadásul direkt olyat találtam ki, ami nem jutna eszébe senkinek, hát persze egy nappal később már nekem sem. Ilyen balek is csak én lehetek. Nagyon fontos lenne, hogy fel tudjam oldani valahogy. Rengeteg munkám van ebben a gépben, amikhez muszáj hozzáférnem. Vigyem szerelőhöz, vagy házilag is meg lehet oldani? Mit lehet ilyenkor tenni?



2014. máj. 15. 10:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fiúk, baj van!!!


"A kérdező kommentje:


Az a baj, hogy ezek a CD-k és az összes ilyen cucc apukánál van (aki nagyon nem ér rá...), én nem értek hozzá, nem is szoktam ilyesmivel foglalkozni, úgyhogy ezt sajnos biztosan nem fogom megtalálni... de azért köszi :)"


Apuka CD-jét ki használja? Vajon nem éppen a gyereknek segítünk feltörni apuka gépét?

2014. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem. :D

Én vagyok az anyuka. :P

2014. máj. 15. 10:52
 13/17 A kérdező kommentje:
Szóval csökkentett módban a jelszó eltávolításához nem fogja kérni, hogy írjam be a jelenlegi jelszót?
2014. máj. 15. 10:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Anyuka azt sem tudja hogy mi is az a :P illetve :D
2014. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Tengor ***** válasza:
A rendszergazda fiókon alapértelmezésben nincs jelszó.
2014. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Na most, ha jól értelmezem, akkor ha csökkentett módban lépek be, minden adatomhoz hozzá tudok férni?
2014. máj. 15. 11:08
 17/17 anonim ***** válasza:
Neekem ez gyanús...
2014. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!