Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen módon lehet felnyitni...

Németh Sándorné kérdése:

Milyen módon lehet felnyitni egy email fiókot, ha elfelejtettem a jelszavam? Az a baj, hogy nem is írtam fel sehova. Ritkán használtam, de most kaptam rá fontos üzenetet és ezért kellene megoldást találnom!

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Jelszó-emlékeztetővel lehet, ahol egy korábban megadott válaszhoz tesznek fel egy kérdést. Vagy ha be van állítva másodlagos e-mailcím, arra küldenek egy igazolólevelet, amivel be lehet lépni az elsőbe.

Ha semmi ilyen biztonsági dolgok nem lettek beállítva, akkor sehogy. Új címet kell létrehozni, megőrizni a jelszavát vagy beállítani biztonsági lépéseket amivel be lehet baj esetén lépni, és megkérni a küldőt, hogy az új címen tartsa tovább a kapcsolatot.

2011. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kell leni olyan funkcionak ott hogy elfelejtettem a jelszavam
2011. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, nem nekem van problémám! Az egyik nagyon jó barátomnak kb. két éve meg van ez a ...@t-online.hu-s fiókja. a kipontozott az Ő neve. Jelentkezett egy egyesületbe, mely a regisztrációs és bejelentkezési kódokat, beállításokat erre az email címére küldte el. De,olyan f..sz, hogy nem írta fel a jelszavát és a jelszó emlékeztetőben sincs benne, vagy is nem mentette el. Nem vagyok info zseni ezért az érdekelne, hogy a szolgáltatónál,- személyesen - nem lehet feltörni? Én csak segíteni próbálok neki, hogy ha van megoldás akkor megoldom neki. Ha nincs akkor marad a telefon, hogy egy másik email címre küldjék el a bejelentkezési kódokat.
2011. dec. 6. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha T-online-os e-mail címe van (és nincs meg a jelszó, jelszóemlékeztető stb.), érdemes bemenni az ügyfélszolgálatukra. Ha igazolja magát (lehet, hogy ehhez kell pl. ügyfélszám is), nem hiszem, hogy nem tudná megoldani, hogy új jelszóemlékeztetője legyen.
2011. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!