Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az mér van hogy akárhányszor...

Az mér van hogy akárhányszor teszek fel új vírusirtót az mindig talál vírust?

Figyelt kérdés

Az feltüne már nektek is hogy ha föltesztek egy új vírusirtó pogramot akkor az a 1 keresésnél mindig talál vírust/kémprogramot/malwaret stb


Most az EMISOFT Anti-Malware van gépemen amit én elég jó vírusirtónak tartok(csak nincs benne tűzfal)és kíváncsiságból feltettem /lefuttattam Hitman Pro aztán SuperAntiSpyware végül Malwarebaytot a vic az hogy bár egymás után futtattam őket mind a 3 talált kár tevőt .Most ténleg minden pogram a vírusok csak egy részét tudja elcsípni vagy hogy van ez!(és nem hamis találatok voltak persze akadt olyan is közte)



#vírus #vírusirtó #vírusirtó hiba #víruselenőrzés #ki irthatatlan vírus #sok vírus #vírusírtó hatékonyság
2014. márc. 20. 18:05
 1/6 anonim válasza:
Szerinted hülyèk a gyártók? Tesznek a vírusirtóra egy vírust. Bizony. Ezekkel többet ártasz a gépnek mint hinnéd.
2014. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy gondoltam ilyesmire de ez esetbe ártalmat vírus nagy eséllyel amit csak azért csináltak hogy aztán megtalálja a programjuk XD
2014. márc. 20. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó, hanem arról, hogy NINCS megbízható, erős tűzfalad! A Windows-é nem sokat ér, az XP-é egyenesen nulla. A legjobb a Comodo tűzfala. Ez az Emsisoft AntiMalware a fizetős? Vagy csak feltetted az online scannerét? Az ingyenesek nem valami jók, nekem Eset Smart Security7 van a gépeimen (többre vettem meg, vállalkozáshoz), nincs vele semmi gond, tűzfalas. Azért néha lefuttatom az Emsisoft online scannerét, de néhány Trace-na kivül (kis kockázatú nyomkövető) mást nem talált.
2014. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fizetős verzió van fen.
2014. márc. 21. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen frissiti magát? A beállítások rendben vannak?
2014. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze minden jól be van állítva ,naponta frissít...
2014. márc. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!