Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom nem kíván mióta...

A párom nem kíván mióta terhes vagyok. Akárhányszor felhozom, hogy én kielégíteném legalább, mindig talál valami kifogást. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Számtalanszor próbáltam vele beszélni. Az első 3 hónapban arra hivatkozott, hogy nem szabad, utána meg hogy nem tud elvonatkoztatni a gyerektől. Próbáltam mondani, hogy szükségleteink vannak és én attól még u.az vagyok és nő vagyok, de csak ígéri. Nem szeretkezünk és nem akarja hogy kielégítsem. Aktív volt szexuálisan nagyon, félek nem lesz jó vége. 2 napot is nehezen bírt szex nélkül.
2009. okt. 29. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is aggódnék a helyedben, de gondolj arra, hogy mi van, ha tényleg nem tud elvonatkoztatni a babától? Hányadik hétben/hónapban jársz? Lehet, hogy ő sem bírja már sokáig, próbáljatok sokat beszélni erről a témáról, de csak finoman! Én már a vége felé járok, már nekünk is nehezebb, de inkább miattam, mert a baba nagyon aktív.
2009. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha már sokáig beszélek róla akkor mondja, hogy jó akkor szexelni fogunk, de úgy érzem, hogy csak azért, hogy ne beszéljek róla többet. Jó a beszélőkém, de semmi hatása :(
2009. okt. 29. 08:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy a baba miatt ilyen.Először arra gondoltam,hogy talán már azért nem kíván mert megváltozott a tested,de nem mert az első 3 hónapban is elutasított.

Hát ennek tényleg nem lesz jó vége,te idegbeteg leszel,mert nem engedi meg ki sem elégít,ő meg ..hát őt hagyjuk.Ezzel amúgy csak azt fogja elérni,hogy egy egy idegesség után olyan jól bekeményedsz majd,hogy öröm lesz nézni:S

Próbáld meg azt,hogy elkapod,mondjuk ha fürdik,akkor ülj be mellé,vagy ha fekszik akkor vesd rá magad,itt már nincs más megoldás:)

Vegyél egy csini alvós rucit és hajrá:D

Am vannak vágyfokozók,hátha hátha...:))

2009. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a férfi, aki ellen tudna állni egy intim része felé közeledő női szájnak! Úgyhogy én is azt javaslom, hogy kapd el egyszer hirtelenjében, nagyon jól fog neki esni! :o) Az én párom meg könyörög, hogy ugyan lepjem már meg egyszer akárhol, akármikor! (Éjszaka álmában, a tus alatt, ebédszünetben...)!!! =oD
2009. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A fantáziámmal nincs gond, csak a 100.-ik sikertelen próbálkozás után azért lelombozott vagyok.... De ma megígérte, hogy megoldjuk... megint... Reménykedem.
2009. okt. 29. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte szexcentrikus volt akkor figyelj rá oda mert baj lesz belőle. Az én férjem megőrül értem. 8 hónapos vagyok a 2. babával.
2009. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!