Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi történt a gépemmel?

Mi történt a gépemmel?

Figyelt kérdés
Filmnézés közbe elment a kép a hangszórók elkezdtek búgni és kék-szürke csíkok jelentek meg. Ezután semmire nem reagált, tehát ki akartam kapcsolni a bekapcsológomb hosszan nyomásával. Viszont amikor benyomtam abban a pillanatban leállt a gép. Ezt eléggé furcsáltam. Azóta ha bekapcsolom nem ismeri fel a monitort ( legalábbis nincs kép és a led sem vált zöldre ), és csak az előbb említett módon tudom kikapcsolni, de most is azt csinálja hogy mikor megnyomom egyből leáll. Valami vírust kaptam vagy hardverhiba?
2014. febr. 8. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
VGA hiba lesz, az enyémmel is történt már ilyen.
2014. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült megoldani?
2014. febr. 8. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Driver csere.
2014. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

TÁP! Hardveres hiba.

[link]

2014. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Driver csere? Ha el se tudok jutni a Windows-ig akkor mégis hogyan? Skip boot?


Ha van integrált VGA az alaplapodon/CPU-ban, akkor használd azzal a gépet. Próbáld meg, hátha jóra tippelek...

2014. febr. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a videókártyád tönkre ment.

Egyetlen megoldás a csere.

Leváltak a videómemóriái vagy a gpu döglött.

Ha van integrált videókártyád használd azt.

Vagy ha mégsem a videókártya lenne a hiba még azt megpróbálhatod hogy cserélgeted a rammokat a foglalatban.

2014. febr. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!