Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » McAfee jó vírusírtó?

McAfee jó vírusírtó?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ne avast-ot! szerintem az avast a vilag legrosszabb virusirtoja meg a notron.nal is rosszab nemhogy nem irtsa ki a virost de meg meg se kapja. probaltam az avastot. nekem nem jott be. probald meg te de eleg gagyi. vedd meg a mcafee total protection-t vagy az avg-t. en nem vettem meg probaverziom van avg-re es az jo. a mcafee egy ismerosomnek van es az jo.
2015. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
NEM JO.TOKELETES!!!MCAFEE TOTAL PROTECTION
2016. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
en letoltottem a livesafe-t de ahogy letoltotte a gep ugy belassult..............akadozott az eger,a youtube-on a videok pedig akadoztak de be volt toltve
2016. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
igen.nekem az van es nekem nagyon bejon.amugy neztem youtubeon egy top 10 antivirus videot tiztol ment egyig es a mcafee a masodik helyet kapta
2016. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!