Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "Javasolt a telepcsere"...

"Javasolt a telepcsere" vegyek új aksit? Csak két éves a laptopom és én nem vettem észre hogy bármi baja is lenne.

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól bírja aksiról és még soha nem is kapcsolt ki magától, csak ma írta ki, hogy javasolt a telepcsere :( nagyon drága egy új? vagy szükséges-e?

2014. jan. 27. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akumlátor cellák élettartamát ciklus időben mérik. A windows nyilvan érzékeli hogy már nem mai gyerek. Csak abban az esetben szükséges a csere ha te úgy érzes. Ha soha nem cseréled ki az se baj, valakinek elég ha 10 percet üzemel max akkuról.
2014. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én jól meg lennék 10 perccel is, csak megijedtem, mert tényleg azt hittem, hogy valami komolyabb baja van, de akkor most megnyugtattál.:)
2014. jan. 27. 17:46
 3/3 vopeti válasza:
25%
A telepcsere igazából azt jelenti, hogy egyszerűen fel kell tölteni :D Nem kell újat venned, mert ha ezt írja, akkor már nem bír működni annyi energiával. Ilyenkor készenlétbe vált. Belerakod a töltőt, elindítod és kész.
2014. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!