Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezeket ki kell torolni vagy...

Ezeket ki kell torolni vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Atneztem a gepet es talaltam en is olyan allomanyokat aminek a neveben szerepel a "portable" szo, ez meg nem feltetlenul jelenti azt, hogy valaki hackeli a gepemet, ugye? Vagy megis? Beirom a neveket, a system 32-ben es Docments and Settingsben is talaltam: Dlg_MakePortableVer Portable Devices VI_03PortableDevice. Prx
2009. nov. 29. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Portable = Hordozható program, ki ne töröld! sokkal jobbak mint a hagyományos telepíthető programok, mivel ezeket nem kell telepíteni, megmaradnak abban a mappában ahova letöltötted, nem szennyezik tele a gépet, és a rendszerleíró adatbázist. Egyszerűen indíthatók, az exe fájlnévre dupla klikk, és ha már nincs szükséged a programra, csak törlöd azt a mappát amelybe letöltötted! nincs, telepítés, és nincs eltávolítás!


meghatározás_PDF

[link]


Meghatározás_HTML

[link]


vagy lehet bizonyos PDF fájloknaka nyoma:

[link]

2009. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Valamenyire megnyugodtam. Na de mi az helyzet azzal a programmal(Portable TeamViewer v4.1 Build 6911 Hun) amelyell hackelhetik a gepemet. Nem muszaj, hogy pont ez legyen a neve, nem? Mit tegyek azert, hogy megakadalyozam a gepem hackeleset mar ha lehet.
2009. nov. 29. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ellen meg használj tűzfalat
2009. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem Te töltötted le, abba a mappába, a nevezett progit, nyugodtan töröld, az egész mappát!
2009. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a teamviewer nem hacker program, és azzal is csak a te engedályeed lehet csatlakozni a gépedre
2009. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!

ne törölj semmit!!!

[link]


Általános kérdések, a lap közepétől lefele,:


Windows Media DRM 10 for Portable Devices. Képessé teszi a hordozható hang- és videolejátszókat, set-top boxokat és a hang- és videofunkciókkal ellátott mobileszközöket a Windows Media által védett tartalom közvetlen vagy közvetett elérésére és lejátszására.

2009. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!:-P
2009. nov. 30. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!