Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Használtátok-e ezeket a...

Használtátok-e ezeket a magyar nyelvű letöltős weboldalakat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

[link] és [link]


Milyen tapasztalatokat szereztetek ezekkel kapcsolatban? Mennyire biztonságosak?


2011. jún. 11. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán használom ezeket, de nagy oldalak révén nem engedhetik meg maguknak, hogy vírust tegyenek fel, így teljesen biztonságosak.
2011. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ :)
2011. jún. 11. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:

Mint az előző: forgalmas oldal, újsággal a hátuk mögött nem engedhetik meg, hogy a letöltendő file vírust vagy más kém programot tartalmazzon. Töltöttem már le róla és semmi problémám nem adódott.

Mivel víruskeresőt használok ilyen kérdés részemről fel sem merült az oldalakkal kapcsolatban.

2011. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A letoltes.prim.hu-ról volt már kártevőm. Kevésbé súlyos, de kártevő.
2011. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A prim.hu nem a legjobb, de a chip.eu-ban megbízhatsz, persze csak annyira, amennyire az interneten bármiben/bárkiben.
2011. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mind a kettő megbízható, de régebben a Primről a Foxit Readerrel lejött az Ask Toolbar, alig tudtam megszabadulni tőle.
2011. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért a tollbarok nem tartoznak a kártevők közé. Az gyakorlatilag reklámnak kerül bele az ingyenes programok telepítőibe, hogy csurranjon egy kis pénz a cégnek azért.
2011. jún. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 legendavagyok01 ***** válasza:
Ráadásul a telepítésnél ki lehet választani, ha valaki nem kattintgat automatikusan a next-ekre...
2011. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem a toolbar-ra gondoltam kártevő alatt (már ha az én kommentemre (is) reagáltál a valamikor jövő toolbar-t beszívón kívül).

Hanem Unlocker helyett egy eBay.exe (asszem hosszabb ennél a neve) akar lejönni, ami egy adware-t rejt, ami állítólag adware-ből a súlyosabb kategória. NOD nyelvjárása szerint: Adware.ADON, másoknál: Yabector.

Látszólag az Unlocker telepítő is lejön, de használhatatlan programot telepítesz vele....

2011. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Uccónak: melyik oldalra gondolsz? Nekem soha egyikkel sem volt gondom (se Chip, se Prim).
2011. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!