Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szopik az msn mit tegyek?

Szopik az msn mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 11:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Olyan jó lenne ha az Internet használatot IQ-hoz és helyesírás skillhez igazítanák. Bár akkor most nem tudnék rajtad röhögni.
2009. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
66%

Vigyázz, kedves kérdező, nem tudhatod, kinek szólogatsz itt befelé. Mi van, ha az akinek beszóltál elkéri az ip címedet a gyakorikerdesektől, vagy kihackeli, aztán utánad néz?

Hallottam már ilyenről!

2009. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látom a kezed rááll nagyon a Shift+4-re :D. Különben is ki cigányozna téged? Sok cigány ismerősöm jobban tud írni mint te :D.
2009. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%
Én már katona voltam kispofám, amikor te még ovisként a nínósautót tologattad. Márha egyáltalán bármiféle oktatási intézmény tagja voltál az életben. Az ilyeneket, mint te, a saját anyjukkal verném agyon, hogy ilyen szemetet a világra ellettek.
2009. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a dátumot és az időt a gépeden. Emiatt sem enged fel WL-ra

Most volt egy frissítése is a WL(windows live)-nek. Ha azt nem rakod fel, szintén nem enged fel.

Azonkívül, ha még így sem megy hát próbáld ki a meebo.com-ot (egy a sok online MSN közül), ha ott sem megy akkor már valóban gebasz van.

(végső esetben C:\>format c:)

2009. nov. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

omg... aMSN! [link]

Ez egy alternatív msn kliens... annyiban különbözik, hogy opensource és ez is ingyenes... valamint tele van olyan funkcióval amit az Msn és az Msn plus! sem tud... kisebb is telepítve és gyorsabban is fut... szóval nem Pici-puha (Microsoft). Ez mindenképp menni fog...

2009. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
nem lehetne egy kicsit normálisabb hangon kommunikálni te köcsög bunkó
2009. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
nekem ne verd a nyálad te dili!
2009. dec. 1. 09:08
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Te p*cs, még mindig nem vagy kitiltva? :D
2009. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Milyen oprendszeren tolod?
2010. jan. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!