Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » S. O. S. Hogyan kell törölni...

S. O. S. Hogyan kell törölni majd újratelepíteni egy másik vírusirtót?

Figyelt kérdés

Avast vírusirtóm van,de nem tudott átvizsgálni négy fájlot!

Próbáltam az egyik online vírusírtót és 67 retőzött fájlt talált amivel semmit nem lehetett kezdeni.


Amikor ki akartam kapcsolni a gépet akkor azt írta ki,hogy zárolva van.Be kellett írni a jelszót.


Valaki segítsen,hogy kell törölni az avastot és telepíteni az ingyenes pandát.Kérlek írjátok le részletesen.

És azt is hogy kell elindittani, és kezelni a fertőzött fájlokat!


2009. nov. 16. 15:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
A kisagyú nagyképűző válaszadónak: aki az alapokat nem ismeri,az nekem nem beszéljen.Azért mert akkor kezdtem,az nem azt jelenti,hogy nem képzem magamat folyamatosan.Csak nem képzeled,hogy ez a munkám,és 15 évvel ezelőtti dolgokat alkalmazok? XDXD A tipikus magyar ember mindíg ilyen,ha valamit jobban tudnak nála,támad.
2009. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Elkezdem eltávolítani az avastot.


Majd ha ezek megvannak akkor hogy kell elindittani?

És hogyan kell kezelni a fertőtözött fájlokat?

2009. nov. 16. 16:59
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindent beállítasz a feltelepítés után (az óra mellett alul ugyis lesz egy pandamaci fej,2x katt rá) most hadd ne soroljam miket pontosan,magyarul van,a lényeg,hogy a keresés beállításainál ne automatikus törlésre,hanem fertőtlenítésre/rákérdezésre állítod,és ha mindezekkel megvagy egyszerűen indítsad a teljes keresést.A találatoknál minden egyes alkalommal szól egy külön ablakban,hogy mit csináljon,ott több lehetőség közül kiválasztod a fertőtlenítést,ha nem lehet,törlés. Nagyon sok gépet raktam már rendbe ezzel,nem kell félni,nem lesznek törölve rendszerfájlok.
2009. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Még vannak rendes emberek!


Most regrisztrálok

No. of PCs * ide mit kell beállítani?

2009. nov. 16. 17:20
 15/22 anonim ***** válasza:
1-3
2009. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

És ez akkor autómatikusan 30 nap letelte után már nem használható?

Utána akkor pedig visszakell telepíteni a másikat.


A regisztrációt már megcsináltam.


Már kb egy órája fut az avast (értelme kb már semmi) eddig három trójai programot talált.

És két Awade-t


Ezt a keresést még megvárom,és törlöm az avastot és feltelepítem a másikat.

2009. nov. 16. 17:40
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Használni tudod,csak frissíteni nem az adatbázist,igy 30 nap után pár nappal után már nem leszel védett az uj virusokkal szemben.

Avastot feleslegesen futtatod,ha egy előző futtatáskor sem bírt kezdeni mit a találatokkal,de próba szerencse.

2009. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

..utána még ha mindenáron átakarod vizsgálni a gépet, akkor nézd át ezzel:

A-squared Free 4,5

[link]


Letöltés: [link]

2009. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"kisagyú nagyképűző válaszadónak: aki az alapokat nem ismeri,az nekem nem beszéljen.Azért mert akkor kezdtem,az nem azt jelenti,hogy nem képzem magamat folyamatosan.Csak nem képzeled,hogy ez a munkám,és 15 évvel ezelőtti dolgokat alkalmazok? XDXD A tipikus magyar ember mindíg ilyen,ha valamit jobban tudnak nála,támad.

"


Nézd vissza a kommenteket és qrvára szégyelld el magad!


A hozzá nem értők kedvéért:


15 évvel ezelőtt még commodor 64-en tanultunk,ami a modern számítástechnikától olyan messze áll,mint Makó Jeruzsálemtől.Ezek nem alapok.


Csak egy tipp:


Összesen nem vagy 15 éves,nemhogy annyi rutinod lenne...

2009. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság? Minek olvassak vissza? Nem vagyok sem autista,sem csökkentelméjű,teljesen tudatosan írtam amit írtam,és még emlékszem is rá. Hihetetlen,nem? És még buktál is matematikából? Csakazértis trollkodni jársz ide? Te szégyelld magadat,és igen égő(!),ha 15 éve te még a commodore szintig jutottál el. Számolj már utána kicsit,2009 van,15 éve már volt windows 3.1,rá 1 évre már windows 95.Megjegyzem,akkor már voltak amigák is,de tényleg csak nagyon zárójelben még a dos-t is megemlítem. Szakmai vitába sem fogok belemenni,inkább a csökevény agyaddal te olvassál vissza,és ott írtam,hogy csak nem képzeli bárki,hogy egy 15 évvel ezelőtti technológiát alkalmazok? Talán ez elkerülte a figyelmedet? Ez azért nem tűnt fel,mert jó volt beszólni e cseppet sem mellékes információ felfogása nélkül. De ha te commodoron tanultál,nem is csodálom,hogy nem érted ezt a dolgot. Tudod vannak akik belecsöppennek ebbe a világba,és innen-onnan összeszednek ezt-azt és rohadtul szakértőnek képzelik magukat,mert 1-2 fórumon egy két jobban hozzáértőtől olvasnak ezt-azt. Akkor tudatnám veled,hogy a winfos 95 óta egymásra építem a szaktudásomat attól függetlenül,hogy azóta már történt többféle struktúra és kernelváltozás. Meg ne fárassz ,amíg csuklóból elboldogulok egy akármilyen linuxon grafikus felület nélkül szimplán csak parancssorból,addig nekem ne gyere 15 éves meg commodorés dumákkal,mert aki ide csak beolvas egy pillanatra,téged fog kinevetni a szánalmas 13 éves hugyához méltó "sértegetésed" miatt XD Aki nekem mond ujat szakmailag,azt esetleg elismerem,de semmiféleképpen nem szarozom óvodás stílusban. Na látod itt ismételten nevetségessé váltál. Itt nem annak van igaza,aki utoljára szól be a másiknak,vagy jobban le tudja hurrogni a másikat,hanem annak,akinek valóságosan igaza van. Aki sértődékenységből vagdalkozik,mert sértem az önérzetét olyannal,amit esetleg(!) jobban is tudhatok nála,annak ezt hiába mondom,mert az kábé olyan,mintha sötét erdőben fekete lyukkal beszélgetnék.
2009. nov. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!