Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért kapcsolódik ki magától...

Miért kapcsolódik ki magától a gépem?

Figyelt kérdés
A windows 7 van fent mint rendszer és ha nincs használatban a gép magától kikapcsolódik egy rövid idő után!Utánanéztem hogy egy memory.dmp nevű fájl okozza a leállást amit a windows telepített fel magának és úgy tudom hogy a memória tárolására szolgál de azt is hallottam hogy semmi köze hozzá!Törölhetném ezt a fájlt, hátha akkor nem csinálná vagy teljesen összeomolna a rendszer?
2009. nov. 16. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
memory.dmp -> ez a file akkor jön létre, amikor a leállítási folyamat végbe megy és az akt. memóriatartalmat rögzíti. Tehát nem emiatt áll le. Esetleg nézd meg, nincs-e belőve az automatikus leállítás X üresjárati idő múlva (valahol a képernyőkímélő/energiaellátás területen kell lennie).
2009. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Be volt kapcsolva az alvó állapot...most okés minden, de nem tudom hogy baj lehet ha azt a memory.dmp fájlt kitöröltem...?
2009. nov. 16. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz.
2009. nov. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. nov. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!