Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a baja a gépemnek?...

Mi lehet a baja a gépemnek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 napban szarakszik a gépem :S

Elösször a Mozilla Firefox adta fel úgy, hogy nem tudott keresni a Google-be, mert akkor összeomlott meg nem nyitotta meg a YOUTUBE-ot.

Aztán az MSN ment tönkre.Mindíg amikor belépnék, akkor hibát ír ki és kidob.

3. problémám a Flash get, hogy már azt se nyitja meg hiába megyek rá.Ez a jelenség az Exploreremnél is előfordul :S

2 napja még semmi ilyen nem volt.Lefuttattam a NOD32-t, de nem talált vírust.

Töredezettségmentesítettem az összes kötetem, de így se lett jobb.

Mi történhetett?


2009. nov. 6. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Kőkemény trójai lehet. Ma figyelmeztettek mindenkit, hogy pl. az Adobe Shockvawe Playert sűrgősen frissiteni kell, mert azon biztonsági rés van. Lehet, hogy Virtumonde a dög. Töltsd le kémprogram írtót, ebben nem túl erős a NOD. Választhatsz innen is: [link]

Ingyenes, tud magyarul, állítsd be, frissitsd és futtasd le. És főleg ne használj Windows tűzfalat, nem ér semmit.

2009. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz!
2009. nov. 7. 07:50
 3/9 A kérdező kommentje:

lefuttattam, de csak sütiket talált :S

és még mindíg fennáll a probléma.Esetleg más tipp?

2009. nov. 7. 08:25
 4/9 anonim ***** válasza:

rakd újra a windows-t

mikor volt telepítve a géped...

2009. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha Internet Explorerrel is baj van, akkor újra kell telepíteni a Windows-t. Ezen a vacakokn alapul az egész, ha az hibás, minden rossz.
2009. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, meg lehet próbálni szenvedni vele, de erős a gyanúm, hogy újratelepítés.

Próbáld meg még ezeket:


[link]

Teljesen ingyenes cucc.


[link]

Ez nagyágyú és 30 napos próbaverzió. Ezt szoktam használni.

2009. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát... VEGYÉL MACINTOSH-t! :D azon soha nem lesz ilyen.
2010. ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Windows-zal kapcsolatos "kellemes élmények". Az egyik ismerős gépére úgy beleásta magát egy trójai faló, hogy semmivel nem lehetett irtani. Neki sem működött az Internet Explorer8 a gépén, aztán már a többi böngésző (Firefox, Chrome) is alig. Végül lebénult a net. Újratettem neki a Windows-t, a Kaspersky megtalálta a dögöt, Virut volt. Újra kell rakni, nincs más megoldás.
2010. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán bejön: Csökkentett mód, F8. Kapcsold ki a Rendszer-visszaállítást és eresz rá a virusirtót. Hátha.
2010. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!