Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Trójai? Mi baja van a gépemnek?

Trójai? Mi baja van a gépemnek?

Figyelt kérdés

A laptopomon kijött valami ms removal tool, és írt valami trojan-t meg spyware meg nem tudom.... Lefutattam egy víruskeresést avasttal (teljes rendszervizsgálat) de nem talált semmit.... a háttér kék lett és igazából semmit nem enged ez a ms removal tool :SS vagyis nem tudom... félek... mi baja van a gépemnek? Kezdő vagyok, egy késégbeesett tizenéves. ><

ui.: most egyik számítógépről írok... de nagyon lassú.. és félek... újra kell tenni a windowst? vagy teljesen tönkrement a gépem...? :(

valahol olvastam valami csökkentet üzemmódról.. azt hogy kell megcsinálni.. izé beállítani?


2011. jún. 27. 00:30
 1/3 asddaasdda ***** válasza:

[link]

ezt töltsd le futatsd csökentetmódba

amikor bejön a windows xp logó és alul tölt ez előt nyomogasd a f8-cat és ott válaszd a csökentett módot

2011. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
windows 7-em van és nem tudom hogy kapcsoljam be a csökkentett üzemmódot..:S
2011. jún. 27. 00:47
 3/3 asddaasdda ***** válasza:

[link]

tessék

2011. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!