Ledzep kérdése:

Mi baja lehet a gépemnek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Ha elindítok egy játékot akkor lefagy és rögtön újraindul, valamint bármilyen futó program alatt nagyon lassú.

Arra gondolok hogy kevés az 1 giga memória és jobb lenne 2 giga, főleg hogy Vista van feltelepítve, és ahelyett is jobb lenne az XP. Igazából csak az elmúlt egy évben lett egyre lassabb mióta Vista van fent.

Egyszóval a problémára megoldás lehet a memória és az operációs rendszer cseréje???


2009. nov. 18. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A memória nem. Semmi köze ehhez. Az operációs rendszer sem, tény, hogy nem a legjobb választás, de elfogadható. Szerintem vírus van a dologban. Format c majd tedd fel a WINDOWS 7-et! Nem bánod meg, hidd el! Milyen procceszor van a gépedben? És videó kártya?
2009. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

amd athlon x2 4200

ati radeon 1650 pro 512 Mb

2009. nov. 18. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval ezek sem zavarnak be. Akkor nincs más teendőd mint, hogy format c-t nyomjál és felrakd a windows 7-et. A windows 7-ben valami tényleg el van találva, mert eddig a legjobb windows. Béta óta használom, már az is meglepően stabil volt. Maga a probléma pedig vírus lesz, ezért kell a format c.
2009. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

oké hozzá is látok

ás köszi

2009. nov. 19. 17:05
 5/11 A kérdező kommentje:

hát köszi a tippeket

leformátam a vinyót és felraktam rendesen az op rendszert és a gép szépen is fut meg minden.....de elindítom a men of war-t és egyből lefagy a gép és újraindul

na most mit tegyek?

2009. nov. 20. 19:10
 6/11 anonim válasza:
felraktad a legújabb videókártya drivert?? op rendszer frissítéseket?
2009. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

felraktam

és csomó tesztprogit lefuttattam

és rájöttem hogy vagy bekrepált a vga-m vagy csak túlmelegszik.....

mert az amikor szétszedtem hogy kitakarítsam a gépet, elégé forró volt

2009. nov. 21. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem 1 giga rammal felejtsd el a win7-et, inkább nézz utána h a procid 32 avagy 64 bites és aszerint telepits egy friss xp-t..
2009. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
64 bites
2009. nov. 21. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:

1 giga rammal hagyd a win7-et?

Te is nagyon hozzáértő lehetsz kisember...

Leformáztad a vinyót és újra raktad az op.rendszert akkor vírus kilőve. Vga kártya tényleg lehet próbléma, talán egy erősebb hűtő kéne rá vagy egy új kártya...

a win7 pedig 1 giga rammal tökéletesen megy! Elmondom neked 512 mb memóriával is tökéletesen megy! Persze minél több annál gyorsabb (egy ideig). De 1 giga rammal nem kell elfelejteni... Vistát sem feltétlen.


Első két válaszoló volnék, informatikus egyébként.

2009. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!