Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen titkosítás Stream,...

Milyen titkosítás Stream, Torrent, Fel/Le töltés, Merevlemez?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet megoldani/megcsinálni a következőket:

Torrentezésnél a fel/letöltést titkosítani, de erre van a PeerBlock és az Erőltetett rejtés, ez elég biztonságos hogy ne tudjanak utánam nyomozni?

Másik fel szeretnék tölteni filmeket egy megosztóra, de azt is úgy hogy ne lehessen lenyomozni hogy én voltam, erre viszont nem jöttem rá hogy mit kell csinálni, az utolsó pedig a merevlemezemet, 2x titkosítást kellene csinálni a torrent fileokra, és a filmekre, meg az illegális dolgokra, aki ért ezekhez az tudja hogy mit akarok, aki nem de viszont tudja hogyan lehet letitkosítani merevlemezt, vagy elrejteni az IPmet (DE ezt úgy hogy a letöltés és a feltöltést nem akadályoztatja, vagyis a sebesség ugyanakkora marad)

Aki segít és szán rá időt, annak nagyon hálász leszek!!! :)



#titkosítás #feltöltés #merevlemez titkosítás #torrent filek elrejtése #full titkosítás
2013. aug. 15. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Lemez titkosításhoz TrueCrypt.

Feltöltésnél mondjuk Tor vagy valami anonim proxy.

A letöltéshez pedig az erőltetett protokoll titkosítás.

2013. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

TrueCrypt hát bonyolultabb kellene, vagy pedig megpróbálkozom azzal, max dupla titkosítás :)

Tor, hát remélem nem bukom le mert, nem kis adatmennyiségről lenne szó, ezekre én is gondoltam, de ezzel remélem nem találnak meg...:)

Azért köszi, megpróbálkozom vele :D

2013. aug. 15. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek "bonyolultabb"?

Ugyan olyan titkosítást használ, mint bármilyen más program, ráadásul egybe tud rejteni 2 titkosított részt is.

2013. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a tor lassú, valami olyan kellene ami nem lassít az interneten :)
2013. aug. 15. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!