Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha beléptem vki másnál a...

Ha beléptem vki másnál a gmail-fiókomba, akkor meg tudja nézni vhogy a jelszavam?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, ügyes az illető informatika terén.

Azt nem hiszem, hogy feltörné vagy ilyesmi, de ha egyszerűen meg tudja szerezni a jelszót, akkor meg fogja tenni. Hogyan lehet ilyesmit csinálni. Feltételezem, hogy azóta is belépve vagyok a gépén..


2013. júl. 25. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ügyes, akkor mondjuk tett egy keyloggert a saját gépére, azaz elmentett minden leütött karaktert.
2013. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha előtte nem volt neki fent ilyen, akkor utólag már hiába, nem? Más módszer nincs erre?
2013. júl. 25. 17:13
 3/6 Mr.Bab válasza:
Ha nem specializálódott erre akkor nincs gond.( szánt szándék) De azért esetleg biztonság kedvéért az elözményt lehet törölni bár nem sokat ér vele.
2013. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szelindek válasza:

A Kilépés lehetőséggel léptél ki, ugye? Mert ha csak egyszerűen bezárod a böngészőt kilépés gyanánt, akkor az pont olyan, mintha átadtad volna a jelszavadat annak a másiknak.

Ha a Kilépés-el léptél ki, akkor keylogger. Ez a két lehetőség van válaszként a kérdésedre az információid ismeretében.

2013. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mr.Bab válasza:
Ha simán bezárja akkor sem tud visszamenni ugyanúgy logolni kell.
2013. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szelindek válasza:
Bezár egy fület, amelyiken a gmail ment, a böngészőt nem.
2013. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!