Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A facebook folyton elmenti a...

A facebook folyton elmenti a jelszavam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Comodo Dragon a böngésző neve és véletlenül rákattintottam a "jelszó mentése"-re. Így bárki be tud lépni. Köszönöm előre is a segítséget!

2013. jún. 23. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a böngészőt, de ha belemész a beállításokba/eszközökbe, valahol biztosan találsz olyat, hogy mentett jelszavak, ott tudod törölni is.
2013. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem ismerem én sem ezt a böngészőt, de beállítások menü biztosan van és ott tudod beállítani, hogy ne mentse el.
2013. jún. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy még beállítás sincs rajta :/
2013. jún. 23. 13:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A Dragon olyan, mint a chrome, tehát ugyanazt kell csinálnod benne, mint a chrome-ban (egyébként CTRL+H -> Böngészési adatok törlése -> kiválasztod, mit szeretnél törölni -> törlés gomb)
2013. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó sokat segített, köszönöm!! :)
2013. jún. 23. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
A böngészési adatok törlése egyetlen böngészőben sem törli a mentett jelszavakat!
2013. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Tévedtem, bocsi. Tényleg itt is be lehet jelölni a mentett jelszavak törlését is. Kell lenni viszont valahol olyannak, ahol oldalanként felsorolja a jelszavakat, és úgy törölheted csak azt, amit nem akarsz megtartani. Nem tudom, ez a Chrome-ban hol található, pedig esküszöm, használtam már. Vagy lehet, hogy ezt a gépben kell csinálni?
2013. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 belapus ***** válasza:

A Dragonban, ha jól emlékszem, a bal fölső sarokban, az ikonra kell kattintani.

Chrome: Beállítások - Speciális beállítások - Jelszavak és űrlapok.

2013. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 belapus ***** válasza:
2013. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!