Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a Facebook...

Elfelejtettem a Facebook jelszavam! Mit tegyek? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés

Szóval, megkellett változtatnom a Facebook jelszavam, de nem emlékszem rá! Kértem az e-mail címemre jelszó emlékeztetőt, de 2 napja semmi. Citomailom van! Mozilla Firefoxot használok már régóta, és kitöröltem most az előzményeket, de mert úgy olvastam, az használ. Utána küldtem még egy jelszó emlékeztetőt, de semmi...

Meddig várjak?

Szükségem lenne a fiókomra, mert fontos adatok és tanuláshoz valami anyagok vannak be meg minden! Valaki segítsen!


2013. máj. 3. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
a facebok kezeben van a sorsod.... :-) ha kitakaritottal mindent ,sok esely nem nagyon van ra , hogy valaki visszaszedje a privat dolgaid....gratula
2013. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:

Sajnos nem sok esély van rá. Olvastam olyat hogy valaki elküldte s személyi igazolvány másolatát nekik, de ezt én senkinek nem ajánlom!

A "Fontos adatok" és a Facebook két ellentétes fogalom!

2013. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!