Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez valami kémprogram lehet?

Ez valami kémprogram lehet?

Figyelt kérdés

az egyik ismerősöm ilyen nagy minecraft őrül de persze modot meg stb.-t nem tud felrakni így engem kért meg hogy rakjak fel egyet a gépemre hogy megmutassam neki eddig nincs is gond mert én le szoktam ellenőrizni vírusirtóval de aztán azt mondta hogy had gyakorolja hogy kell berakni persze az én gépemen hát ok mondtam (csak nem olyan hülye hogy nagy bajt csinál) és mire visszajöttem a saját felhasználóm mellet még négy usert pillantottam meg belépni egyikbe sem tudok mert kódolt.

értelmes válaszokat kérek köszönöm



2013. júl. 7. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

"hát ok mondtam (csak nem olyan hülye hogy nagy bajt csinál) és mire visszajöttem"...


na itt követted el a hibát

2013. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
arra már rájöttem de ez milyen program lehet
2013. júl. 7. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

kémprogramok célja általában az, hogy információt gyűjt, de úgy, hogy te nem veszed észre


szerintem téged csak megszivatott, aki odaült a gépedhez

ennyi

2013. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
áh az hülye hozzá azt sem tudja hogy miaz a torrent vagy a crack
2013. júl. 7. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:

az mindegy, kétféle ember van, aki veszélyes a gépedre


aki tudja mit csinál, meg aki nem :D

2013. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A többi 4 user-nak mi a neve?
2013. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
BERGSEK-PC ADRIAN-PC DRAKEFF-PC DONTE-PC
2013. júl. 8. 09:23
 8/8 anonim válasza:
hát amint én elindítóm a hamachi nevű programot, akkor nekem hozzáad egy olyat hogy CSOCSO-PC, szóval nyugi, csak valamilyen úton módon egy közös csatornán vagytok.(pl hamachi) szóval ők nincsenek a gépedben semmilyen kémprogrammal, csak úgynevezett közös csatornán vannak és ezért látod ott azt hogy ADRIAN-PC stb.
2013. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!